The Infinite Loop - Online

Komandas veidošanas spēle attālinātām komandām

1 - 1.5 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
4 - Neierobežoti

Par

Hakeru komanda tiek izsaukta uz īpaši noslēpumainu misiju, kuras laikā jāglābj kosmosa kuģī kļūdas pēc ieslodzīts zēns. Lai to izdarītu, komandām ir jāatrisina dažādi uzdevumi, kas ļauj izlauzties cauri vairākām durvīm. Komandas sadarbojas video konferences formātā. Katrā mīklā viens no dalībniekiem redz kosmosa kuģa durvis, 3 pārējiem ir mīklu kartiņa, kas palīdz tās attaisīt. Komandas dalībniekam, kas redz durvis, pārējiem detalizēti jāapraksta redzētais. Lai atrisinātu katru no izaicinājumiem, komandas dalībniekiem ar mīklas kartiņām aktīvi jāklausās un jāuzdod pareizie jautājumi. Kad durvis ir atslēgtas, komandai jāvirzās uz nākamajām durvīm, tad nākamajām...kamēr tās spēj izglābt zēnu. Sacensību garu palielina kopējais ekrāns, kurā redzami katras komandas punkti.

Mācību rezultāti

Infinite Loop tiešsaistes versija ir paredzēta attālināto komandu saliedēšanai. Uzdevuma laikā komandām aktīvi jāsadarbojas un jāsazinās savā starpā. Jo precīzāk spēlētājs apraksta problēmu, jo ātrāk pārējie komandas dalībnieki spēj atrast risinājumu. Infinite Loop ir ļoti efektīvi mācīšanās rezultāti - piemēram, uzdevuma laikā komandas uzlabo sadarbības un problēmu risināšanas prasmes, kā arī iepazīst viens otru un spēj strādāt kā efektīvāka komanda. Uzdevums Infinite Loop ir pielāgojams dažādām uzņēmumu vajadzībām, un tas attālinātām komandām ļauj gūt modernai biznesa videi līdzīgu pieredzi un apgūt rīkus efektīvam darbam.

Related Testimonial

Great competitive team building event. You must communicate clearly with your team members. As a team you can solve the riddles together and check if the others have the same solution.

A-Connect

remote teams

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

web or app


Web and App based remote team building programs

Did you know we offer activities on both web and app? Ask us which remote programs suit your situation.


Nosūtīt pieprasījumu