Rags To Riches

Izveidojiet logo no pārstrādātiem priekšmetiem

1 - 3 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
20 - Neierobežoti

Par

Jūsu konferences delegāti tiek aicināti paņemt līdzi nevēlamus apģērbus un jebkādus citus šāda veida priekšmetus. Tad vienā pārtraukuma laikā vai enerdžaizera sesijas laikā, komandas izveido milzīgu savu logo versiju (vai ekskluzīvu attēlu), izmantojot visus ziedotos priekšmetus. Dalībnieki kopā strādā lai ziedot iepriekš noteiktām labdarības organizācijām. Darbības beigās drons lido gaisā un filmē "pārstrādāto" mākslas darbu. Ziedotie priekšmeti pēc tam tiek izplatīti izvēlētajai labdarībai.

Mācību rezultāti

"No nabagiem līdz bagātniekiem" ir ļoti pievilcīga KSA aktivitāte, kas rosina dalībniekus ziedot savai sabiedrībai un tajā pašā laikā pārstrādāt nevēlamus priekšmetus. Tas rada unikālu pieredzi visiem. "No nabagiem līdz bagātniekiem" mudina dalībniekus vairāk domāt par nevēlamu priekšmetu pārstrādi, kas citādi tiktu izmesti. Tas ir pasākums, kas mobilizē visu komandu ziedošanai, apliecinot, ka komandas darbs patiešām var mainīt gan sevi, gan apkārtējo pasauli.

Related Testimonial

Rags to Riches" ir ļoti patīkama aktivitāte, kas iedrošināja delegātus tīklošanai, vienlaikus piešķirot lielisku sajūtu. Super!

World Event Organisation

Nosūtīt pieprasījumu