Piepildīt Sapni

Uzbūvē riteni un palīdzi bērniem ar vajadzībām

2 - 3 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
24 - 200

Par

Komandas jāatrisina jautri un aktīvi uzdevumi un puzzles, lai iegūtu dažādas instrumentus un velosipēdu sastāvdaļas savai komandai. Kad komandas ir ieguvušas pietiekoši daudz resursus, tad viņi dodas pretī izaicinājumam izveidot veiksmīgu montāžas procesu, lai izgatavotu dažādus velosipēdus ierobežotā laikā. Tiek veiktas formālas kvalitātes pārbaudes, lai tiktu ievēroti visaugstākie kvalitātes standarti riteņu ražošanā.
Tuvojoties gala termiņas, komandas ved savus velosipēdus uz "starta" līniju un sagatavojas savu produktu prezentācijai un īsai komercreklāmai citu komandu dalībniekiem, kuri pārstāv jūsu klientus.

Mācību rezultāti

Neordinārs komandu saliedēšanas pasākums, kas rada spēcīgu ietekmi uz jaunu iemaņu apgūšanu un noteikti ilgi paliek atmiņā. Komandas mācās nekonkurēt savā starpā, bet gan sadarboties – dalīties ar dažādiem instrumentiem, materiāliem, pieredzi un zināšanām, lai sasniegtu kopējo mērķi – izveidot maksimālo skaitu velosipēdu no pieejamajiem materiālu resursiem.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Pilnībā pabeigtie velosipēdi tiek ziedoti jūsu izvēlētiem bērnu namiem sniedzot bērniem prieku un piepildot kāda sapņus, kā arī radot patīkamas emocijas velosipēdu radītājos.

Related Testimonial

Mūsu darbinieki ātri saprata, ka šai aktivitātei būs reāls iespaids. Viņi pieteica sevi, lai sasniegtu lielisku rezultātu ierobežotā laika periodā. Mūsu ļaudīm bija liels prieks, zinot, ka viņi mainās.

AIA Group

Nosūtīt pieprasījumu