Peak Performance - Online

Attālinātās komandas kopīgi vada ekspedīciju uz Everesta virsotni.

2 - 3 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Peak Performance ir saliedēšanas spēle attālinātām komandām, kurā tās vada 20 dienu ekspedīciju uz Everesta virsotni un atgriešanos bāzes nometnē. Dalībnieki spēlē piedalās konferences platformā, kur katra komanda strādā savā platformas telpā. Katram komandas dalībniekam ir noteikta loma un zināšanas. Kopīgi tiek pieņemti lēmumi par katras dienas maršrutu, kas tiek ievadīts planšetē. Komandām jārēķinās ar dažādām situācijām, piemēram, mainīgajiem laikapstākļiem vai reljefa īpatnībām. Spēles laikā dalībnieki pieņem visdažādākos lēmumus, piemēram, par skābekļa nepieciešamību, aklimatizāciju vai telts celšanu. Komanda, kas spēles beigās ir ieguvusi visvairāk punktus, ir uzvarējusi.

Mācību rezultāti

Peak Performance ir emocionāli iesaistošs mācīšanās uzdevums, kas palīdz dalībniekiem veidot attieksmi un izpratni un nepieciešamās prasmes darba attālinātā komandā. Uzdevumā dalībniekiem tiek dota interesanta tēma un uzdevums, kas savā ziņā līdzinās, uzņēmuma darbības videi, un dalībnieki mācās strādāt kā attālināta komanda. Pēc uzdevuma dalībnieki izvērtē notikušo - piemēram, savus pieņemtos lēmumus un to sekas. Šis uzdevums palīdz efektīvi mainīt dalībnieku uzvedību, izprotot un pieņemot savas izvēles sekas.Remote Team Activity

Piedāvājums attālinātām komandām

Ja jūsu komanda šobrīd nevar atrasties vienā un tajā pašā pilsētā vai fiziskā telpā, izmēģiniet šīs aktivitātes tiešsaistes versiju, kas īpaši izstrādāta virtuālām komandām. Tā palīdzēs iesaistīt, motivēt un savienot cilvēkus, kas strādā attālināti. Dalībnieki varēs sazināties, izmantojot tiešsaistes konferenču platformas, un mūsu pieredzējušais vadītājs atbalstīs dalībniekus procesa laikā. Sazinieties ar mums un uzziniet, kā mēs varam pielāgot šo uzdevumu, lai tas atbilstu tieši jūsu attālinātās komandas vajadzībām!

Nosūtīt pieprasījumu