Klāj vaļā: Karietes Izaicinājums

Komandas veido un sacenšas ar karietēm

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
20 - Neierobežoti

Par

Komandas tiek aicinātas pievienoties šajā iedvesmojošajā izaicinājumā, kurā apvienotas radošuma un komunikāciju spējas. Klāj Vaļā: Karietes Izaicinājums pārbauda komunikācijas un sadarbības spējas, kā arī jūsu personāla radošumu, mēģinot uzbūvēt romiešu vai ķeltu karieti tās patiesajās proporcijās – ievērojot termiņus un savstarpēji sacenšoties. Komandas strādā ar izsniegtajiem plāniem, un katrai komandai ir jāsadarbojas, lai pārvērstu ‘kartona konstruktora’ materiālu komplektu izcilā kartona sacensību braucamrīkā – mehāniskie un cilvēku resursu spēki harmoniski sadarbojas. Izaicinājuma noslēdzošā daļa ir sacensība, kurā komandu karietes sacenšas viena ar otru ātruma un spēju pārbaudē, vai arī gladiatora tēmas parādes atmosfērā, kas konkurē ar romiešu Circus Maximus. Izklaidējoša pieredze, kas cilvēkos attīsta labākās īpašības un iedvesmo uz atjautību, sportisku sāncensību un sadarbību.

Mācību rezultāti

Chariot Challenge tests the communication skills, collaboration and creativity to build the ultimate model kit against the clock and against each other. Teams need to plan carefully and work as one to succeed in reaching their goal. Simultaneously, the teams will be faced with extra challenges and tasks before the chariot is finally constructed. Chariot Challenge inspires creativity and is a wonderfully fun shared experience that will be reflected on long after the event. 

Komandām bija tik daudz jautrības, viņi palielināja komandas darba efektivitāti, saziņu, konkurences priekšrocības un radošu domāšanu, pat to neapzinoties, līdz mēs atspoguļojām šo uzdevumu un integrējām to, ko esam iemācījušies birojā.

Sanofi-Aventis

Nosūtīt pieprasījumu