Integrity

Izpētiet vērtības ar aizraujošajiem uzdevumiem

1.5 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
10 - Neierobežoti

Par

Cītīgi strādājot 100 minūšu laikā, 5-8 cilvēku komandas sastopas ar sarežģītu trīsdimensiju uzdevumu loku. Tikai 20 minūtes, lai atrisinātu katru uzdevumu, kur komunikācija, vadība un komandas darbs tiek maksimāli pārbaudīti. Atšķirībā no parastām problēmu risināšanas vingrinājumiem, Integrity piedāvā jaunu spēļu dinamiku, kurā gan komanda, gan viņu „tiesnesis” tiek vērtēti pēc viņu snieguma!

Katra uzdevuma sākumā brīvprātīgais tiesnesis nāk no sektora izejošās komandas, lai uzraudzītu sektorā ienākošo komandu. Kad laiks ir beidzies, šis tiesnesis novērtē komandu pēc septiņiem kritērijiem, un tad komanda novērtē tiesnesi. Katrai komandai ir arī pieci “Integrity Stones”, lai piešķirtu tiesnešiem pēc saviem ieskatiem. Pēc pieciem sarežģītiem uzdevumiem, komandas paziņo, cik viņiem ir kopējais nopelnīto punktu skaits, kā arī kam pieder “Integrity Stones”, un uzvarētāji tiek atklāti.

Mācību rezultāti

Izpētiet vērtības un kas ir pareizais šajā gudrā, taktiskā un labi pārdomātā izaicinājumu secībā. Integrity piedāvā pievilcīgu platformu, kurā dalībnieki analizē komunikāciju, vadību, sastāda veiklas komandas un izceļ individuālas personības iezīmes.

Līdzsvarojiet savas komandas domāšanu 100 minūšu laikā. Smalks biznesa vēstījums, kas pakāpeniski atklājas spēles gaitā, mudina dalībniekus apskatīt pasauli no savu kolēģu, klientu un piegādātāju viedokļa.

Integrity nodrošina drošu kontekstu, lai orientētos atbilstošā uzvedībā, izmeklētu uzņēmuma kultūru, veidotu aktīvas diskusijas un ātri saskaņotu komandas lēmumus. Godīgums un taisnīgums ir vērtība, kuru mēs visi vēlamies sasniegt. Taisnīgums nozīmē pareizi rīkoties uzticamā veidā, un tā ir svarīga vērtība visiem nākotnes domājošiem cilvēkiem, nākotnes uzņēmumiem.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

„Integrity” ģeniālais, taustes uzdevumu aprīkojums ir izstrādāts darbnīcās, kas piedāvā algotu darbu cilvēkiem ar invaliditāti Bavārijā, Vācijā.

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

This product is ideally suited to a guided post-event debrief. To enhance the learning and make this activity even more meaningful conclude your experience with our unique purpose-built app. A customised debrief using Team Assessment Tool will bring lasting results and quantifiable returns, fostering team cohesion, individual personal growth, skills development, and thereby driving performance. Find Out MoreNosūtīt pieprasījumu