Hole in One

Golfa turnīrs ar sabiedrības uzmanību

1.5 - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
18 - Neierobežoti

Par

Golfs vienmēr ir bijis populārs biznesa sports, vienalga vai tas ir uz zāles vai konferenču telpā. Šo godājamo sportu mēs esam pārvērtuši par jautru un aizraujošu mini versiju, kas ļauj ikvienam iesaistīties saprātīgā veidā.

"Golfa turnīrā" dalībnieki strādā komandās, lai izstrādātu un izveidotu izaicinošu mini golfa laukumu, ko viņi galu galā spēlēs konkurējošā un jautrā turnīrā. Komandas izstrādā savus celiņus, izmantojot sniegtus materiālus. Izaicinājums ir tāds, ka katru bedrīti ir jākonstruē tā, lai tās būtu jautras, izaicinošas un konceptuāli atšķirīgas. Katra komanda būs atbildīga arī par savu golfa nūjas projektēšanu un izgatavošanu, ko viņi izmantos pēdējā turnīrā, spēlējot katru bedrīti un saglabājot rezultātu.

Mācību rezultāti

"Golfa turnīrs" ir lieliskā un enerģiskā aktivitāte, kurā ikviens iesaistās visos izaicinājumos ar radošu dizainu un celiņu veidošanu uz zaļa laukuma. Radošums un atjautība ir iedegti! Sakaru un projektu vadības prasmes tiek apgūtas, izstrādājot mini golfa laukumu. Dalībnieki jūtas lieliski!

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Pēc šī komandas veidošanas pasākuma ēdieni tiks ziedoti jūsu izvēlētajai vietējai labdarības organizācijai. Dalībniekus var lūgt paņemt ēdienu ziedojumu pasākumam, vai arī konservētus un sausus izstrādājumus var piegādāt pēc vēlamā budžeta.

Related Testimonial

Ikvienam bija jautri, veidojot savu golfa laukumu, tas atstāja lielisku sajūtu, jo varēja kopīgi ziedot.

Cisco International

Nosūtīt pieprasījumu