Haka Action

Radošas izteiksmes paaugstināšana un aktivizēšana

10 - 20 minūtes
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Haka ir maoru karavīru varens karu kliedziens, kas izrāda spēku un varenību, un iebiedē pat drosmīgākus ienaidniekus. Haka ieguva slavu pateicoties Jaunzēlandes "All Blacks" regbija komandai, jo pirms katras spēles viņi izpildīja Haka kustības, saskaroties ar saviem pretiniekiem. Bet tās ir ne tikai karavīru izaicinājums - šīs senas svētās dejas tiek veiktas, lai atzīmētu īpašus gadījumus vai sveicinātu svarīgus viesus.

Kad dalībnieki nokļūst konferencē, viņi dzird slaveno Jaunzēlandes kara saucienu. Vadoties pēc mūsu enerģiskiem koordinatoriem, jūsu grupa mācīsies Hakas vārdus, nozīmes un darbības, pirms savas Haka priekšnesumu izveidošanas.

Lielākas grupas var sadalīt vienā vai vairākās komandās, lai iegūtu konkurētspējīgu Haka pieredzi. Kura komanda ir visskaļākā? Kurai komandai ir visvairāk kaislības?
Haka Kustības var notikt telpās vai ārā, personāla dienas laikā vai kā konferences "ledlauzis", vai kā daļa no komandas veidošanas dienas.

Mācību rezultāti

Haka Kustības ir lieliska darbība, kas ļauj visiem dalībniekiem fiziski iesaistīties savā līmenī, nejustos neērti. Haka Kustības laikā dalībnieki ir aicināti atbrīvot savu prātu un radošo attieksmi. Šajā atbalstošajā, kopīgā vidē dalībnieki spēj atbrīvot savu emocionālo izteiksmi. Haka Kustības atstāj dalībniekus svaigus un uzmundrinošus, viņi ir apvienoti kopā, viņi dalās ar pieredzi un ir motivēti risināt uzdevumus.

Related Testimonial

Haka Action" pacēla visus uz kājām, visi kļuva enerģiski, smejas un smaidīja.

Roche

Nosūtīt pieprasījumu