Escape the Mob - Online

Interaktīva izlaušanās spēle attālinātām komandām

1 - 1.5 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
4 - Neierobežoti

Par

Pasākums notiek tiešsaistes saziņas platformā, un tas sākas ar mistisku video, kurā komandas uzzina, ka ir bijušas nepareizā vietā un laikā un ir apsūdzētas zādzībā. Komandām ierobežotā laikā jāsaprot, kurā vietā un cikos tās bijušas zādzības naktī. Pēc pasākuma vadītāja ievada komandām Go Team lietotnē jāveic dažādi izaicinājumi - foto un video uzdevumi, mistiski jautājumi un mīklas, kas sniedz norādes par uzdevuma atrisinājumu. Izaicinājumos iekļauti aktuālākie "izlaušanās istabu" uzdevumi, tai skaitā, šifri, matemātiski simbolu uzdevumi, objektu meklēšana attēlos, mīklas, loģiskās ķēdes, mistēriskas skaņas un daudzi citi. Par katru pareizu atbildi komandas saņem punktus. Uzvar tā komanda, kas ieguvusi visvairāk punktu, tomēr uzvaru svin visi, jo uzdevuma atrisināšanā vienlīdz aktīvi piedalās visas komandas.

Mācību rezultāti

Escape the Mob ir komandas saliedēšanas uzdevums, kas prasa aktīvu visu dalībnieku iesaisti. Ierobežotā laikā komandām, savstarpēji sacenšoties, jāatrisina dažādi izaicinājumi - foto un video uzdevumi, šifri, matemātiski simbolu uzdevumi, objektu meklēšana attēlos, mīklas, loģiskās ķēdes, mistēriskas skaņas un teātrāli uzdevumi. Lai atrisinātu mistēriju, uzdevuma laikā komandai jāizmanto dalībnieku dažādās prasmes un radoši risinājumi. Tikai kopīgi sadarbojoties, komandas var atlauzt kodu un izlauzties no Escape the Mob!

remote teams

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

web or app


Web and App based remote team building programs

Did you know we offer activities on both web and app? Ask us which remote programs suit your situation.


Nosūtīt pieprasījumu