Iekštelpu Pasākumi

Iekštelpu aktivitātes ir efektīvs veids, kā sasniegt komandas vienotību neatkarīgi no laika apstākļiem

Komandu veidošanas aktivitātes var būt tikpat efektīvas un patīkamas telpās, kādas tās ir ārpus telpām. Iekštelpu komandas veidošanas pasākumi var atdzīvināt sanāksmi, konferenci vai komandas retrītu. Tie piedāvā nozīmīgu rīku, lai atspoguļotu galveno biznesa ziņojumu un iesaistītu dalībniekus, izmantojot interaktīvu lomu spēli. Papildus tam, ka tās nav atkarīgas no laika apstākļiem, iekštelpu komandu veidošanas spēles arī vislabāk izmanto laiku, kad sanāksmes ir pārpildītas. Ir pieejamas daudzas iespējas, taču laiks un komandas veidošanas mērķis ir izšķiroši svarīgs, jo nosaka, kāds mērķis ir var būt sasniegts.

Ja kolēģi ir vēl maz pazīstami viens otram, tāda aktivitāte ka Zinu Sevi, Zinu Tevi var būt piemērota, lai sāktu sarunu un paātrinātu komandas vienotību. Ja laika ir mazs, augstas iedarbības enerdžaizeri, piemēram Boomtime, var piedāvāt svinīgu vienotības izjūtu, nekaitējot sanāksmju laikam.

Ar garāku laika grafiku aizraujošas padziļinātas biznesa spēles kļūst par labu iespēju. Piemēram, Peak Performance ir planšetdatora simulācijas spēle, kas izaicina komandu vadīt ekspedīciju uz Everestu: prasīgs uzdevums, kur ir nepieciešama riska vadība, veikls darbs komandā, un pozitīvi novērojumi.

Viens no spēcīgākajiem iemesliem iekštelpu komandu veidošanai ir motivēt savu komandu strādāt kopā un panākt lieliskus rezultātus. Paturot to prātā, iekštelpu komandas veidošanas izaicinājumi, piemēram, Lielā Glezna vai Beat the Box, prasa kopīgu rīcību, lai atrisinātu sarežģītus kopīgus mērķus.

Orķestris, iespējams, ir visizteiksmīgākā harmoniskā komandas aktivitāte - ļoti spēcīga un emocionāla iekštelpu komandas veidošanas pieredze, kas izaicina grupu saskaņoties un kļūt par simfonisko orķestri tikai divu stundu laikā!

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles