Guy Baker

Guy Baker

Catalyst Global dibinātājs un direktors

LinkedIN

Guy Baker skaidri redz komandas veidošanas koncepciju izveidi un attīstību, un ir gatavs pārliecināt pasauli par to ieguvumiem.

Kā Catalyst Global Teambuilding tīkla dibinātājs un ar psiholoģijas izglītību aizmugurē, es redzēju vajadzību pēc personāla iesaistīšanas programmām ilgi pirms teambuilding kļuva par publisko vārdu. Un pēc 30 gadiem es joprojām esmu aizrautīgs un satraukts par komandas veidošanas priekšrocībām.

2007.gadā es uzsāku un koordinēju Catalyst UK pārdošanu, toreiz tas bija dominējošais spēks komandas veidošanā Apvienotajā Karalistē. Saglabājot intelektuālo īpašumu Catalyst Global komandas veidošanas produktiem, es nolēmu izveidot globālu teambuilding uzņēmumu tīklu.

Catalyst Global tagad ir lielākais teambuilding tīkls pasaulē ar 30 licenzes īpašniekiem, kas aptver 45 valstis. Tas turpina pieaugt gan skaitā, gan pārdošanā katru mēnesi. Mūsu izaugsme liecina par mūsu labi izpētīto un izstrādāto produktu izsmalcinātību, kā arī par atklātu komunikāciju starp uzņēmumiem, kas darbojas Catalyst Global tīklā.

Articles by this Author