Žurku Slazds

Radiet milzīgu secīgu darbību un priekšmetu ķēdi

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

Iedomājieties kāda atmosfēra rastos, ja jūsu komanda nokļūtu milzīgā pieaugušo rotaļlietu veikalā, kas ir pilns ar Meccano! Aktivitātes mērķis ir izveidot milzīgu secīgu darbību un priekšmetu ķēdi, kas savienoti pareizā secībā un rada pārsteidzošu ķēdes reakciju, kur ģeniālā veidā katra ierīce aktivizē nākamo.

Ja komandām viss izdodas pareizi un pēdējais gabals arī nostrādā, tad viena tonna svara krīt lejā uz žurkas (nu ne burtiskā nozīmē).

Žurku Slazds ir komandu veidošanas pasākums, kur grupām jāstrādā kopā, lai spētu sasniegt mērķi.

Šoreiz komandām jāvadās nevis pēc instrukcijām, kur, kas ir jāliek un kā, kas strādā, bet gan pašām, izmantojot savu izdomu, ir jānonāk pie kopsaucēja. Tas nozīmē, ka gala rezultāts ir brīva improvizācija un atspoguļo komandu centību, atjautību un komunikāciju prasmes.

Žurku Slazda triks ir tajā, ka komandām ir jāapzinās sava vieta arī lielākā kopainā, jo katram slazda posmam ir jābūt uzbūvētam pareizi un jābūt novietotam pareizā vietā, lai viss strādātu kā nākas.

Aktivitātes gala rezultāts, kam darbība sākas līdzīgi kā bišu stropā, nekad nav izgāzies uzdevumā iedvesmot komandas un parādīt viņiem uz ko viņi ir spējīgi, ja vien pielieto mazliet komandas darbu un domāšanu ārpus rāmjiem.

Mācību rezultāti

Katram sava plāna elementam ir jāizpildās perfekti, lai izveidotu atsitiena efektu ar citu komandu posmiem, kas strādā pie tāda paša mērķa sasniegšanas. Strādāšana ierobežotā laikā, nozīmē, ka starp komandām ir būtiska nepārtraukta komunikācija un integrācija, katras komandas veikumam kopējā darbā, kas rezultātā noved pie iespaidīga fināla.

Related Testimonial

Aktivitāte bija iedvesmojoša un uzlaboja mūsu komandu savstarpējo sadarbību. Vienkāršība padarīja Žurku Slazdu (Rat Trap) par interesantu un baudāmu pieredzi, kas patika ikvienam dalībniekam.

Symantec

Nosūtīt pieprasījumu