Trojas Varoņi

Stratēģiska taktiskās domāšanas spēle

2 - 3 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
20 - Neierobežoti

Par

Šīs stratēģiskās spēles stāsts norisinās laikā pirms slavenā Trojas kara. Ir nepieciešamas labas komunikācijas spējas un visu komandas dalībnieku iesaiste, lai palīdzētu galvenajam varonim Parīdam izmukt kopā ar viņa iemīļoto Helenu no varenā Agamemnona un Menelāja armijām.

Trojas Varoņi ir jautra un interesanta stratēģiskā spēle, kurā nepieciešama visu komandas dalībnieku sadarbība. Komandām ir jādomā taktiski, jābūt elastīgām un jāpiemēro sava stratēģija dažādām pastāvīgi mainīgām situācijām. Turklāt jautrā un aizraujošā spēle - Trojas Varoņi attīsta arī jūsu komandas līderības un projektu menedžmenta spējas.

Trojas varoņu nozīmīga sastāvdaļa ir arī aktīvi komandu darba uzdevumi ar pārsteiguma momentiem un lēmumu pieņemšanu krīzes situācijās.

 

Mācību rezultāti

Trojas Varoņi ir lielisks papildinājums jebkuriem komandas veidošanas vai personāla ieinteresētības celšanas pasākumiem, un palīdz visiem komandas dalībniekiem komunicēt un iesaistīties, vienlaikus gan izklaidējoties, gan arī izmantojot savas stratēģiskās domāšanas spējas! Elastīga savā pielietojumā, Trojas Varoņi var tikt izmantota gan kā izglītojoša programma, pēc kuras tiek izvērtēts komandas darbs, gan arī tikai kā izklaidējoša programma, kuras mērķis ir palīdzēt dalībniekiem socializēties un iejusties relaksējošā atmosfērā.

Related Testimonial

Fantastiska spēle, kas mudināja mūsu cilvēkus sadarboties, stratēģiski domāt un lieliski izbaudīt šo neparasto tēmu.

HSBC

Nosūtīt pieprasījumu