Jautrās Multfilmas

Komandas apvienojas, lai veidotu multfilmas sižetu

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence
10 - Neierobežoti

Par

Tā ir plānošanas, saziņas un radošuma aktivitāte, kas ir balstīta uz milzu multiplikācijas komiksu izveidi. Visas komandas ir izaicinātas strādā kopā, lai izveidotu komiksu stāstu uz lieliem, iepriekš sagatavotam montāžas "rāmjiem". Rāmjiem ir secība, taču nav nekādu norādījumu par to, kas tas ir, atstājot daudz iespēju aktīvām diskusijām par to, kas ir piemērots kur. Pasākuma kulminācija ir multfilmas prezentācija "tiešraidē" – ļoti interesants notikums, jautrā un domas izraisošā darbība un neaizmirstams veids, kā nostiprināt svarīgākās konferences ziņas. 

Mācību rezultāti

Pasākums beidzas ar multfilmas "dzīvo" prezentāciju, un katra komanda parāda savas kanvas jautrā un domas izraisošā veidā. Multeņu Draiskulība apvieno labsirdīgu prieku, lai iegaumētu svarīgākās konferences ziņas, un vēl tas var izrotāt telpu kā atgādinājums par šo pasākumu. 

Mēs meklējam tādu aktivitāti, kas varētu atspoguļot mūsu konferenču saturu tādā veidā, kas apliecinātu delegātu uztveršanu un saprašanu, un mēs priecājamies par to, ka esam izvēlējušies Multeņu Draiskulības. Tas atbildēja mūsu rezultātiem un ir kļuvuši par jaukam atmiņām visiem.

Alstom

Nosūtīt pieprasījumu