Grāmatplaukts

Izveidot grāmatu plauktus ziedošanai

2 - 4 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
6 - Neierobežoti

Par

Pēc komandu kopīgas apriešanas, lomas ir piešķirti, un komandas sāk projektēt un taisīt grāmatu skapi. Puse no komandas ir atbildīga par tematiskas sienas izgatavošanu, kas veido grāmatu plaukta fonu, bet otra puse pārvērš plauktus par mākslas darbu, apmeklējot dekupāžas darbnīcu un pēc tam piemērojot apgūtas metodes. Kad katra komanda ir pabeigusi īsu prezentāciju, paskaidrojot viņu mākslas darba nozīmi, grāmatplauktu var ziedot vietējai organizācijai, kurai tas ir nepieciešams.

Mācību rezultāti

Grāmatplaukts rada izpratni par resursu nozīmīgumu izglītībā un to, kā mēs visi varam darīt vienkāršas, bet spēcīgas lietas, lai palīdzētu atvieglot grāmatu trūkumu. Tas ir panākumu pamatelementi maznodrošinātām kopienām un to institūcijām. Komandas var arī savākt grāmatas, lai nodrošinātu, ka ziedojumu laikā grāmatplaukti ir pilni, un var turpināt tos atjaunināt laika gaitā, radot ilglaicīgus rezultātus un savienojumus.

Related Testimonial

Mēs apzināti izvēlējāmies šo aktivitāti, lai koncentrētu mūsu cilvēku uzmanību uz labdarības prieku. Un tā kā tas bija taktilā darbība, cilvēkiem bija patīkami kaut ko darīt neparasto. Cilvēki patiešām priecājās, apzinātos faktu, ka viņu centieni devās uz labu projektu.

NALCO

Nosūtīt pieprasījumu