Foto Mirkļi

Go Team pilsētas foto-izaicinājums

1 - 4 stundas
Brīvā dabā
Konkurence
10 - Neierobežoti

Par

Foto-medībās komandās tiek izsūtītas uz izvēlētām pilsētas ielām ar planšetdatoru, un "Go Team" aplikāciju, kas ved tos uz pirmo vietu un izaicinājumu. Fotokonkursa ideju diapazons ir bezgalīgs: jūsu uzņēmuma nosaukums, kas ir attēlots tikai ar cilvēku ķermeņa daļām, pārliecinot citus cilvēkus izmēģināt jaunu saldējuma garšu, vai pat uztaisīt ielas teātra izrādi pilsētas galvenā laukumā. Tad komandām ir jāpievieno foto, lai pierādītu, ka viņi ir pabeiguši uzdevumu, un pēc tam doties uz nākamo vietu. Dažādi jautājumi var tikt pievienoti izaicinājumam, lai komandas atklātu interesantus faktus par atrašanās vietu.

Komandām būs jādomā par savām kājām un jāpārvietojas kā zibens, lai strādātu ar izaicinājumiem un dabūt savas fotogrāfijas atpakaļ uz bāzi pirms noteikta termiņa - kur tiek apkopoti rezultāti un attēli, lai ikviens varētu dalīties ar saviem piedzīvojumiem ar citam komandām.

Mācību rezultāti

Šajās straujas foto-medībās komandas izmēģina pilsētu, lai atrisināt uzdevumu virkni, kas pārbauda vadības, radošuma, stratēģijas un laika vadības galvenās uzņēmējdarbības prasmes. Pirmām kārtām komandas darbs ir būtisks, lai sasniegtu mērķus un pārspētu konkurenci.

Foto-medības ir lielisks veids, kā izpētīt jūsu konferences vietu. Tas ir neaizmirstama un aizraujoša komandas veidošanas aktivitāte, kas ir lieliski piemērota jūsu nākamajai konferencei vai darbinieku dienai!

Tas bija lieliski, ka varēja izstrādāt programmu, kas atbilstu mūsu prasībām. Tas bija jautrs veids, kā izcelt efektīvu komunikāciju, radošu domāšanu, stratēģiju un laika pārvaldību.

GlaxoSmithKline

Nosūtīt pieprasījumu