Food Truck Challenge

No idejas līdz realizācijai!

2 - 3 stundas
Brīvā dabā
Konkurence
16 - Neierobežoti

Par

Katra komanda saņem informāciju par galvenajām sastāvdaļām, klientiem, kā arī ēdināšanas busiņa vietu un darba laiku. Izmantojot šo informāciju, komandām jāizveido savs ēdināšanas bizness, proti, jāpārdomā visi ar biznesa uzsākšanu saistītie jautājumi - zīmols, šefpavāra īpašais ēdiens, piedevas, ēdiena prezentēšana un cenas. Pēc plānošanas komandas sadala pienākumus, lai īstenotu savas idejas un izveidotu īstu ēdināšanas busiņa biznesu! Laiks beidzies! Komandas prezentē savu īpašo ēdienu šefpavāram, un žūrija nolemj, kurai komandai ir izdevies izveidot labāko biznesu.

Mācību rezultāti

Food Truck ir saliedējošs uzdevums, kas palīdz darbiniekiem uzlabot komandas darba, komunikācijas un laika plānošanas prasmes. Tā kā komandām jāveic daudzi dažādi uzdevumi, tās apzinās rūpīgas plānošanas nozīmi. Tāpat komandas dalībnieki vairāk izprot savas stiprās puses un savu lomu kopējo mērķu sasniegšanā.

Related Testimonial

Food Truck ir lielisks uzdevums, kurā aktīvi iesaistījās ikviens dalībnieks. Dalībnieki atzina, ka uzdevumu palīdzēja veikt dalībnieku inovatīvās idejas un aktīva viedokļu apmaiņa.

Dunnhumby

Nosūtīt pieprasījumu