CSI

Komandas sadarbojas jautrā slepkavību izmeklēšanā

2 - 3 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
12 - 300

Par

Crime Solvers International (CSI) pārvērš komandas par detektīviem, kam ir jāatrisina sarežģīts noziegums. Aktivitāte ir vairāk kā tikai jautrība "slepkavības mistērijas" atklāšanā; lai komandas gūtu panākumus tām ir būs ļoti labi jāsadarbojas, lai atrisinātu dažādus gadījumus, kas ir izstrādāti, lai radītu fonu uz vienmēr trūkstošo laiku un apkārtējo spiedienu.

Reālistisks nozieguma scenārijs ir radīts, lai pārbaudītu komandas un dalībnieki nepārtraukti tiek bombardēti ar lielu daudzumu informācijas, kas tiek piegādāta ar dažādu metožu palīdzību. Ierakstīti 999 zvani, nozieguma vietas video, nofilmētas aizdomīgas intervijas, fotogrāfijas, autopsijas rezultāti, noraksti, tiesu medicīnas pierādījumi un daudz, daudz citi materiāli, kas tiek izmantoti, lai radītu apjukumu un maldinātu izmeklētājus. Dalībnieku uzdevums ir izsijāt visu pieejamo informāciju un galu galā koncentrēties uz nozieguma atrisināšanu.

Mācību rezultāti

Komunikācija un spēja ieklausīties vienam otrā ir galvenās lietas, lai gūtu panākumus, jo kādi komandas dalībnieki ik pa laikam tiek pasaukti prom no darba galdiem uz noteiktām vietām, lai saņemtu vitāli svarīgu informāciju, kas ir jānodod tālāk saviem komandas biedriem.  Izmeklēšanas laikā tiek radīts reālistisks spiediens, lai radītu īsta nozieguma izmeklēšanas atmosfēru.

Crime Solvers International" bija oriģināls, neaizmirstams un vienlīdz izklaidējošs. Mēs esam pateicīgi Catalyst Global arī tāpēc, ka viņiem izdevās pielāgot mūsu grupas daudzveidību, vienlaikus saglabājot visus iesaistītos un sajūtot komandas garu.

Mihaela Ionita
Xerox Romania

Nosūtīt pieprasījumu