Ārpus Rāmjiem

Izveidojiet ekrānu, kurā izteikti komandas viedokļi

1 - 3 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
20 - Neierobežoti

Par

"Ārā no kastes" aktivitātē dalībnieki ieiet istabā, lai atklātu, ka telpa ir tukša, izņemot vairākas lielas koka kastes. Katra kaste tiek salocīta lielā ekspozīcijas stendā un iekšpusē katrai ir detalizēta informācija par konkrēto uzdevumu kopā ar papildu materiāliem un priekšnesumiem. Katras komandas uzdevums ir izveidot ekrānu, kas risina šo uzdevumu, un prezentē savu analīzi, secinājumus un ieteikumus. Kad ir pabeigts, katrs ekrāns atdzimst ar dzīvu prezentāciju, diskusiju un atgriezeniskās saites sesijām.

Mācību rezultāti

"Ārā no kastes" ir gudrs veids, kā radīt jaunas idejas un veicināt atklātu diskusiju par pamatjautājumiem neformālā un radošā veidā. Lielisks veids, kā stimulēt novatorisku un radošu domāšanu. Tas ir arī lielisks veids, kā diskutēt un apspriest jautājumus, izmantojot skaidru, precīzu un uzmanīgu saziņu. Laika ir maz, tādēļ komandām jābūt iniciatīvām un atjautīgām ar materiāliem, kas viņiem ir.

Tas bija fantastisks veids, kā iegūt novatoriskas idējas visiem dalībniekiem. Mēs esam redzējuši ievērojamu komandas dinamikas uzlabojumu - cilvēku vēlmes uzklausīt citu idejas. Lieliskie rezultāti.

Micosoft

Nosūtīt pieprasījumu