Team Building for Hybrid Teams

Tas, kā strādājam, ir ieguvis jaunu veidolu. Daudzi, vismaz daļu laika, var strādāt attālināti. Organizācijās, kur attālināts darbs ir iespējams, izveidojas hibrīdkomandas struktūra. Hibrīdkomanda ir tāda komanda, kurā daži cilvēki strādā no mājām, bet pārējie vienā vai vairākos birojos. Lielās organizācijās hibrīdkomandas bieži veido darbinieki, kuri strādā birojā, taču šīs biroja darba vietas var būt dažādās pilsētās un nereti pat dažādās valstīs!

Šajās komandas saliedēšanas aktivitātēs var piedalīties dažādas hibrīdkomandas. Tās ir izstrādātas tā, lai tiem, kas strādā vienā un tajā pašā telpā, būtu iespēja izmantot visas priekšrocības, ko sniedz komunikācija aci pret aci, neatkarīgi no tā, vai distance jāievēro vai nē. Tās ir arī īpaši izstrādātas, lai komandā iekļautu vienu vai vairākus cilvēkus, kuri strādā no citas vietas, neatkarīgi no tā, vai tas ir atsevišķs birojs vai mājas. Dažos gadījumos viņiem būs atšķirīgas lomas un atbildība, bet citreiz tādas pašas – it kā viņi atrastos tajā pašā telpā. Tādējādi tiek imitēti reāli hibrīdkomandas apstākļi, un tas ir lielisks veids, lai atrastu kopīgu valodu, pasmietos un uzlabotu hibrīdkomandas dinamiku.

Katrai hibrīdkomandai ir sava elastības pakāpe. Daži darbinieki var brīvi noteikt savu darbalaiku un darba vietu paši. Tā joprojām ir ierasta prakse, ka vienas komandas locekļiem ir līdzīgs darba laiks un viņiem jāpavada birojā noteiktu skaitu dienu nedēļā vai mēnesī.

Lai hibrīdkomandas būtu efektīvas, tās jāvada kompetentiem līderiem, kas kopā ar komandu izveido skaidru rīcības plānu un komunikācijas vadlīnijas. Kopīgai kultūrai, komandas dinamikai un tādām cilvēciskām īpašībām kā empātijai ir ļoti liela nozīme, lai izveidotu efektīvu hibrīdkomandu. Regulāras komandas sanāksmes video konferences veidā un regulāra saziņa ziņojumapmaiņas lietotnē ir svarīga, lai veicinātu sadarbību un kopīgu radošo domāšanu. Ja iespējams, svarīgi, lai komandas laiku pa laikam tiktos arī klātienē.

Mums ir arī dažādi ātrie ledlauži un enerdžaizeri, ko varat izmantot, lai jūsu hibrīdkomanda nezaudētu motivāciju un uzmanību. Sazinieties ar mums, un mēs labprāt jums ieteiksim dažas idejas.

Meklējiet kaut ko citu? Apskatiet mūsu Komandas saliedēšanas pasākumu meklētājs

Vajadzīga palīdzība lēmumu pieņemšanā? Sazinieties ar mums un mēs izveidosim un personalizēsim pasākumu īpaši jūsu komandai un vēlamajiem rezultātiem.

Sazināties