Trading Post

Strauja pārrunu spēle

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence
24 - Neierobežoti

Par

Spēles vieta ir savdabīgā un netaisnīgā "Dodge City" pilsēta 1860-tajos gados - laiks lieliskai iespēja, un tomēr, katastrofa gaida neuzmanīgus un slikti informētus cilvēkus. Spēle notiek vairāk nekā 4 gadus. Katrs gads sākas ar tirdzniecības komandām un beidzas ar viņiem, atgriežoties pie saviem furgoniem, lai saņemtu samaksu par noteiktām precēm. Šeit ģimenes dalās ar zināšanām.

Spēles gaitā komandas attīsta attiecības ar citām komandām un dalās ar iegūtajām zināšanām. Daudzpusīgu aktivitāti var spēlēt no 12 līdz 800 cilvēku kā uzņēmumu apmācību aktivitātes, konferences laikā, pirms vakariņām vai pēc vakariņām.

Mācību rezultāti

"Tirdzniecības punkts" ir pārsteidzoša informācijas apkopošanas spēle, sarunu un uzticības veidošana - lielisks ledlauzis vai konferenču starpspēle. Ātra un gudra aktivitāte, kur komandas sarunājas un tirgo, lai maksimizētu savu atdevi. Lai gan tā ir konkurētspējīga spēle, visveiksmīgākās komandas ir tās, kas sadarbojas ar citiem, lai izveidotu abpusēji izdevīgus rezultātus, vienlaicīgi koncentrējoties uz saviem rezultātiem.

Tas ir īpaši veiksmīgs pasākums, kas sagrauzīs šķēršļus un apvienos grupas, vienlaikus stiprinot sarunu pamatprincipus. Pārskata procesā dalītās stratēģijas ir kopīgas, un darba vietai tiek piemērota atbilstoša mācīšanās.

Nosūtīt pieprasījumu