StreetBeat

Aizraujošā ielu mūzika

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
30 - Neierobežoti

Par

"Street Beat" pasākumā komandas veido savu krāsaino un dinamisko ielu karnevālu tikai 90 minūšu laikā! Strādājot grupās, dalībnieki izpēta skaņas, ko var atskaņot no tādiem instrumentiem kā atkritumu tvertnes, drenāžas caurules un sētu birstes, kā arī vizuālos efektus, ko var radīt no daudziem "pilsētas formas" priekšmetiem. Kad grupas sanāk kopā, viņi iemācās darboties kā viena komanda, lai radītu harmonisku, saskaņotu skaņu.

Dinamiskās un uzmundrinošās izrādes skaidri parāda, kā dažādas grupas dažādos veidos interpretē, izteic un gūst panākumus.

Mācību rezultāti

Strādājot ierobežota laikā un ar ierobežotiem resursiem, tas prasīs komandas darbu un visu radošo enerģiju, ko grupa var iegūt, lai parādītu neaizmirstamu sniegumu. "Street Beat" ir par kopīgu darbu, lai sasniegtu kopīgu mērķi.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Izmantojot atgriezenisko saiti par atkritumu instrumentiem, "Street Beat" ir praktiska demonstrācija par atkārtotu izmantošanu un pārstrādi. Veiciet koncepciju vienu soli tālāk un aiciniet dalībniekus atkārtoti izmantot materiālus, lai tos izmantotu pasākumā.

physical distancing

Physical Distancing

This activity can been designed to adhere to physical distancing guidelines. We modify the program to avoid game materials and handouts that need to be passed between participants. And, avoid anything where you have to get too close! Our skilled facilitators will be there to guide your participants throughout the experience, ensuring that as well as keeping to social distancing protocol each participant is engaged and having an enjoyable learning experience. Get in touch to find out how we can customise this experience for physical distancing and your team.

Related Testimonial

Vau! Kāds pārsteidzošs rezultāts. Ikviens bija iesaistīts un bija lieliski pavadīja laiku. Enerģijas pilna aktivitāte ar lielisku ziņu par ilgtspējību.

Cisco Systems Ltd

Nosūtīt pieprasījumu