Rotaļlietu Rūpnīca

Izgatavojiet rotaļlietas bērniem ar vajadzībām

2 - 3 stundas
Iekštelpās
Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

Izdomājiet procesu, izveidojiet komandas un palīdziet bērniem, kuri dzīvo nelabvēlīgos apstākļos.

Neatkarīgi no tā vai Rotaļlietu Rūpnīca tiek īstenota atsevišķā konferences sesijā vai uzņēmuma darbavietā, Rotaļlietu Rūpnīca ir jauna un elastīga sociālo apziņu veicinoša pieeja grupas saliedēšanā.

Komandām tiek piešķirta soma ar dažādām savādām koka detaļām, kas ir jāsavieno kopā un jārada virkne augstas kvalitātes bērnu rotaļlietas. Trīsdimensionāli tehniskie plāni palīdz dalībniekiem tikt galā ar procesu un detalizēti apraksta veselu virkni rotaļlietu dizainu.

Svarīgs ir ne tikai kvalitatīvs iznākums, bet arī rotaļlietu laicīga izgatavošana. Lai īstenotu mērķi, komandām ir jāsadarbojas.

Plānošanas posmā komandas identificē sastāvdaļas, menedžē konveijera plūsmu, uzņemas individuālu atbildību un izveido ražošanas līniju. Atkarībā no klienta vēlmēm, pēc kvalitātes pārbaudes rotaļlietas tiek radoši izdaiļotas ar uzņēmuma krāsām vai zīmola ietērpu.

Nākamajā posmā nepieciešama radoša domāšana, jo komandām ir uzdots arī izdomāt aizraujošas un izglītojošas spēles, ko spēlēt ar tikko izgatavotajām rotaļlietām. Jautrs neformāls fināls ļauj katrai komandai nonākt uzmanības centrā un demonstrēt unikālos spēļu veidus, kas palielina rotaļlietu izmantošanas vērtību.

Visas rotaļlietas un spēles materiāli tiks ziedoti vietējai bērnu labdarības iestādei, skolai vai mājsaimniecībai.

Mācību rezultāti

Izveidojiet produktīvas ražošanas līnijas un kvalitātes kontroles sistēmas, lai nodrošinātu klientu apmierinātību reālās dzīves situācijā. Nodarbība ne tikai nodrošina ieskatu klientu apkalpošanas problēmās, bet arī patiesi ietekmē reālu klientūru – bērnus ar nelabvēlīgiem dzīves apstākļiem.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Rotaļlietu Rūpnīca tika radīta īpaši domājot par KSA. Ja vēlaties redzēt, kā citas nodarbes var tikt izmantotas KSA kontekstā, lūdzu, apmeklējiet mūsu KSA mājas lapu šeit, spiežot uz zemāk esošās pogas, un aplūkojiet saites uz norādītājiem komandu saliedēšanas pasākumiem.

Skatīt KSA komandu veidojošos pasākumus

Related Testimonial

Paldies par to, ka ieteicat mums Rotaļlietu fabriku. Mēs ne tikai iemācījāmies vairāk strādāt kopā un atkārtoti pārbaudīt mūsu attieksmi pret klientiem, bet mēs visi saņemam pasakas izjūtu, ka mēs kaut ko darām, lai bērni smaidītu. Lieliskās jūtas priekš mūsu komandai.

WWT

Nosūtīt pieprasījumu