Reklāmas Pauze

Komandas veido un producē TV reklāmu

1.5 - 2.5 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
7 - Neierobežoti

Par

Dodiet iespēju saviem darbiniekiem radīt jūsu (vai pat jūsu konkurentu) produktiem vai pakalpojumiem pilnīgi jaunu izskatu, līdzās top TV reklāmām. Reklāmas Pauze ir jūsu iespēja iejusties aizraujošajā TV reklāmu pasaulē. "Jūsu Studijā" būs viss nepieciešamais ekipējums, un jūsu uzdevums būs izmantojot jūsu komandas radošumu, izstrādāt un izveidot īsu, konkrētu un spēcīgu reklāmas vēstījumu. Veidotās reklāmas veidols var būt ļoti dažāds - sākot ar TV reklāmas izveidi pašu produktiem vai pakalpojumiem, vai arī veidojot mazliet kuriozu reklāmu jūsu konkurentu produktiem, vai variet veidot vispārīgas reklāmas rullīti. Patiešām klasisks gadījums ir tas, ka mēs atkal un atkal esam pārsteigti par mūsu klientu radošajām spējām.

Mācību rezultāti

Reklāmas pauze rosina dalībniekus cieši sadarboties, vienlaikus izmantojot visas savas radošās, stratēģiskās un projektu vadības prasmes. Apbalvošanas ceremonija papildina pieredzi, kurā izcilā reklāma tiek atalgota un atzīta.

Related Testimonial

Reklāmas Pauzes (Commercial Break) aktivitāte bija absolūti neaprakstāma! Visiem ļoti patika gala rezultāts un apbalvošanas ceremonijas profesionālisms.

Nestlé

Nosūtīt pieprasījumu