Radošās Sulas

Ātru lēmumu aktivitāte Sulu pasaulē

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Sadarbība
24 - Neierobežoti

Par

Ļaujiet Radošajām Sulām radīt visveiksmīgāko komandu kokteili, kas piemērots jebkurai gaumei. Visi zina, ka, jo svaigākas un labākas sastāvdaļas, jo labāki iznāk smūtiji. Tāpat ir ar uzņēmumiem. Tiem nepieciešams pareizais vislabāko cilvēku kokteilis – cilvēki, kas labi sadarbojas, lai radītu jaunas pieejas, jaunas idejas un pievilcīgus piedāvājumus saviem klientiem. Radošās Sulas ir jautras! Tā ir ‘ātra un nežēlīga’ biznesa pieredze, kas pārbauda sadarbības un komunikācijas spējas, garantēti nodrošinot daudz jautrus un smieklīgus brīžus, dodot veselīgu spēka un enerģijas devu jebkuram pasākumam.

Mācību rezultāti

Katra komanda pārstāv globālas smūtiju kompānijas nodaļas, kas sastapušās ar loģistikas problēmām, formē starptautiskus pasūtījumus un plāno kā, iekļauties striktajos termiņos. Tikai pieturoties pie projekta vadības ‘kopējā mērķa’, katrai nodaļai būs pieejamas pareizās sastāvdaļas, lai aktivitātes beigās viņu smūtiji būtu tik labi, kā to sola etiķete.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Radošās Sulas piedāvā scenāriju, kur katrā uzņēmumā notiek starptautiska sadarbība. Pirmā izaicinājuma daļa ir saistīta ar sarežģītām sadales problēmām, kuras jāatrisina. Tā ir neatņemama spēles sastāvdaļa, ko var adaptēt tā, lai parādītu, kā komandas sadarbojas, lai samazinātu savas komandas darba rezultātā radušās oglekļa dioksīda atstātās pēdas.

Mēs meklējam nākamo soli un virzāmies uz priekšu, un kā svarīga tā daļa bija iekļaut atšķirīgu domāšanas veidu un tādējādi arī pārmaiņas kultūru, un tas, kā mēs nolēmām to īstenot, bija ļoti vērtīgs mūsu organizācijai. Viss bija precīzi izpildīts. Tas ir bijis neticami veiksmīgs notikums.

Anthony Sutcliffe, Managing Director
Home Retail Group in Asia

Nosūtīt pieprasījumu