Radošās Sulas

Ātru lēmumu aktivitāte Sulu pasaulē

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Sadarbība
24 - Neierobežoti

Par

Ļaujiet Radošajām Sulām radīt visveiksmīgāko komandu kokteili, kas piemērots jebkurai gaumei. Visi zina, ka, jo svaigākas un labākas sastāvdaļas, jo labāki iznāk smūtiji. Tāpat ir ar uzņēmumiem. Tiem nepieciešams pareizais vislabāko cilvēku kokteilis – cilvēki, kas labi sadarbojas, lai radītu jaunas pieejas, jaunas idejas un pievilcīgus piedāvājumus saviem klientiem. Radošās Sulas ir jautras! Tā ir ‘ātra un nežēlīga’ biznesa pieredze, kas pārbauda sadarbības un komunikācijas spējas, garantēti nodrošinot daudz jautrus un smieklīgus brīžus, dodot veselīgu spēka un enerģijas devu jebkuram pasākumam.

Mācību rezultāti

Katra komanda pārstāv globālas smūtiju kompānijas nodaļas, kas sastapušās ar loģistikas problēmām, formē starptautiskus pasūtījumus un plāno kā, iekļauties striktajos termiņos. Tikai pieturoties pie projekta vadības ‘kopējā mērķa’, katrai nodaļai būs pieejamas pareizās sastāvdaļas, lai aktivitātes beigās viņu smūtiji būtu tik labi, kā to sola etiķete.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Radošās Sulas piedāvā scenāriju, kur katrā uzņēmumā notiek starptautiska sadarbība. Pirmā izaicinājuma daļa ir saistīta ar sarežģītām sadales problēmām, kuras jāatrisina. Tā ir neatņemama spēles sastāvdaļa, ko var adaptēt tā, lai parādītu, kā komandas sadarbojas, lai samazinātu savas komandas darba rezultātā radušās oglekļa dioksīda atstātās pēdas.

Related Testimonial

Kā organizācija mēs esam posmā, kad meklējam nākamo soli un virzām biznesu uz priekšu, un kā svarīga tā daļa ir dažādu domāšanas veidu un tātad arī kultūras maiņas iekļaušana, kā arī veids, kā mēs nolēmām to darīt, ko mēs vēlamies ieviest savā organizācijā. Tātad tie ir mūsu mērķi. Viņi tika pilnīgi izpildīti pasākumā, kas mums bija pēdējo pāris dienu laikā. Tur bija daudzas aktivitātes, kas tika veidotas ap mūsu vērtībām, un tas ir bijis neticami veiksmīgs pasākums.

Anthony Sutcliffe, Managing Director in Asia
Home Retail Group

Nosūtīt pieprasījumu