Go Team Iekštelpās

Grupas uzdevumi apkārtējās vides izpētei

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
4 - Neierobežoti

Par

Go Explore! uzdevuma laikā komandas var iepazīt visdažādākās vietas, piemēram, pilsētas, mākslas galerijas, zoodārzus, akvārijus, sporta stadionus vai pat planetārijus. Uzdevuma laikā komandas dalībnieki kopīgi var iepazīt pašu izvēlētu vietu, izmantojot mūsu lietotni. Ja jūsu komandas strādā attālināti un nevar vienlaicīgi būt vienā fiziskā vietā, jūs varat izmēģināt Virtual Go Explore, ko var izmantot uz jebkuras ierīces jebkurā vietā - arī sēžot dīvānā! Aktivitātes laikā komandai būs jāatrisina dažādi jautri uzdevumi, piemēram, mīklas, video vai foto izaicinājumi. Tas palīdzēs komandām saglabāt vienotības sajūtu un vienlaikus ļaus uzzināt daudz jaunus un interesantus faktus.

Mācību rezultāti

Go Explore laikā dalībnieki jautri pavadīs laiku, iepazīs apkārtējo pasauli un atklās viens otra stiprās un vājās puses. Uzdevumā tiek attīstītas arī līderības prasmes un uzdevumu deleģēšana, kas ir būtiski, ja komanda strādā attālināti. Šo uzdevumu var izmantot kā iekustēšanās aktivitāti konferencēs vai kā uzdevumu, kas motivē dalībniekus, vieno grupu, ļauj sasniegt noteiktus mācīšanās mērķus vai vienkārši ļauj gūt kopīgu un jautru pieredzi. Go Explore iespējas ir bezgalīgas - to var pielāgot dalībnieku aktīvākai iesaistīšanai, darbinieku apmācībām, produkta ieviešanai, mārketingam un popularizēšanai vai klientu atsauksmju iegūšanai. Go Explore ir lielisks uzdevums, kas iesaista, motivē un vieno komandas, kas strādā attālināti.

Remote Team Activity

Piedāvājums attālinātām komandām

Ja jūsu komanda šobrīd nevar atrasties vienā un tajā pašā pilsētā vai fiziskā telpā, izmēģiniet šīs aktivitātes tiešsaistes versiju, kas īpaši izstrādāta virtuālām komandām. Tā palīdzēs iesaistīt, motivēt un savienot cilvēkus, kas strādā attālināti. Dalībnieki varēs sazināties, izmantojot tiešsaistes konferenču platformas, un mūsu pieredzējušais vadītājs atbalstīs dalībniekus procesa laikā. Sazinieties ar mums un uzziniet, kā mēs varam pielāgot šo uzdevumu, lai tas atbilstu tieši jūsu attālinātās komandas vajadzībām!

Nosūtīt pieprasījumu