Go Team Iekštelpās

Grupas uzdevumi apkārtējās vides izpētei

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
4 - Neierobežoti

Par

Go Explore! uzdevuma laikā komandas var iepazīt visdažādākās vietas, piemēram, pilsētas, mākslas galerijas, zoodārzus, akvārijus, sporta stadionus vai pat planetārijus. Uzdevuma laikā komandas dalībnieki kopīgi var iepazīt pašu izvēlētu vietu, izmantojot mūsu lietotni. Ja jūsu komandas strādā attālināti un nevar vienlaicīgi būt vienā fiziskā vietā, jūs varat izmēģināt Virtual Go Explore, ko var izmantot uz jebkuras ierīces jebkurā vietā - arī sēžot dīvānā! Aktivitātes laikā komandai būs jāatrisina dažādi jautri uzdevumi, piemēram, mīklas, video vai foto izaicinājumi. Tas palīdzēs komandām saglabāt vienotības sajūtu un vienlaikus ļaus uzzināt daudz jaunus un interesantus faktus.

Mācību rezultāti

Go Explore laikā dalībnieki jautri pavadīs laiku, iepazīs apkārtējo pasauli un atklās viens otra stiprās un vājās puses. Uzdevumā tiek attīstītas arī līderības prasmes un uzdevumu deleģēšana, kas ir būtiski, ja komanda strādā attālināti. Šo uzdevumu var izmantot kā iekustēšanās aktivitāti konferencēs vai kā uzdevumu, kas motivē dalībniekus, vieno grupu, ļauj sasniegt noteiktus mācīšanās mērķus vai vienkārši ļauj gūt kopīgu un jautru pieredzi. Go Explore iespējas ir bezgalīgas - to var pielāgot dalībnieku aktīvākai iesaistīšanai, darbinieku apmācībām, produkta ieviešanai, mārketingam un popularizēšanai vai klientu atsauksmju iegūšanai. Go Explore ir lielisks uzdevums, kas iesaista, motivē un vieno komandas, kas strādā attālināti.

Related Testimonial

Tas bija unikāls veids, kā izpētīt muzeju. Mūsu MICE grupai patika ekskluzīvi izaicinājumi, un mēs ar nepacietību gaidām lai izmantotu "Go Team" nākamajā braucienā.

Kinetica

remote teams

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

web or app


Web and App based remote team building programs

Did you know we offer activities on both web and app? Ask us which remote programs suit your situation.


Nosūtīt pieprasījumu