Go Remote

Jautrs komandas veidošanas uzdevums darbiniekiem, kas strādā attālināti

30 minūtes - 1.5 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
6 - Neierobežoti

Par

Uzdevumā tiek izmantota mūsu populārā lietotne Go Team. Tā ir īpaši piemērota darbiniekiem, kas strādā attālināti. Katrs komandas dalībnieks tiek ielūgts piedalīties aktivitātē, izmantojot QR kodu. Tāpat dalībnieki saņem precīzas instrukcijas par lietotnes lejupielādi un pievienošanos spēlei. Aktivitātes laikā komandai, izmantojot parastus saimniecības priekšmetus, noteiktā laikā ir jāveic jautri komandas uzdevumi, piemēram, mīklas, video un foto izaicinājumi. Spēlē iekļautos uzdevumus var pilnībā pielāgot jūsu komandas vajadzībām. Jūs varat izveidot īsu, jautru un ātru aktivitāti vai arī īstenot garāku pasākumu, kas vērsts uz mācīšanos.

Komanda var sazināties, izmantojot jūsu izvēlētu konferences vai Go Team lietotni. Mūsu vadītāji tiešsaistē atbalstīs dalībniekus, kā arī uzdevuma beigās palīdzēs izvērtēt procesu.

Mācību rezultāti

Go Remote ir ļoti efektīvs uzdevums, jo to var pilnībā pielāgot jums nepieciešamajiem rezultātiem - sākot no grupas aktivizēšanas līdz pat padziļinātām mācību un attīstības programmām. Tāpat jūs varat izvēlēties komandas saziņas un darba veidu. Dalībnieki var strādāt individuāli un satikties tikai, lai pārrunātu savu pieredzi, bet, ja vēlaties, dalībnieki var strādāt arī komandās, kas sazinās un sadarbojās lietotnē. Lietotnē ir iespējams redzēt arī citu komandu sasniegumus, kas nodrošinās savstarpējo sacensību garu. Go Team var iekļaut arī tādus uzdevumus, kas prasa sadarbību starp diviem vai vairāk cilvēkiem, ar kuriem dalībnieki nekad iepriekš nav strādājuši. Iespējas ir bezgalīgas!

Nosūtīt pieprasījumu