Flat Out Aviator

Komandas saliedēšanas laikā dalībnieki izgatavo un vada lidmašīnas

2 - 3 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
16 - Neierobežoti

Par

Uzdevuma laikā komandas, izmantojot detalizētus plānus un materiālus, izgatavo lidmašīnu mērogā 1:4 un izdekorē to ar īpaši izgatavotām uzlīmēm. Pēc tam komanda vienojas par stratēģiju un katra komandas dalībnieka lomu un atbildību, lai veiksmīgi vadītu šo lidmašīnu cauri dažādiem šķēršļiem. Pirms starta izgatavotās lidmašīnas tiek novietotas uz skrejceļa, un sacensības var sākties. Gluži kā Red Bull Air Race! To laikā komandām jāsasniedz rekorda laiks, pielietojot savas lidmašīnas vadīšanas iemaņas. Svarīgs ir arī ātrums un precizitāte. Beigās tiek apbalvota komanda, kas sasniegusi labāko rezultātu!

Mācību rezultāti

Lai no pieejamajiem materiāliem izgatavotu lidmašīnu, komandai jāspēj pareizi saplānot resursi, savā starpā jāsazinās, kā arī jāstrādā vienotā komandā. Svarīgi ir arī visiem zināt kopīgo sasniedzamo mērķi. Lai izgatavotu lidmašīnu, atsevišķi uzdevumi jānodod mazākām komandām, kā arī efektīvi jāsazinās starp komandām. Tāpat būtiski precīzi zināt, kā katrai mazajai komandai pieejamās detaļas var savienot savā starpā..tikai tad komandas var uzkonsturēt efektīvu lidmašīnu. Sacensībās uzvarēt palīdz efektīva stratēģiskā plānošana, rūpīga lomu sadale un efektīvs komandas darbs.

Related Testimonial

Pasākuma dalībniekiem ļoti patika šis neaizmirstamais komandas veidošanas pasākums. Visi atzina, ka tik unikālu aktivitāti piedzīvo pirmo reizi dzīvē. Jaunas lietas radīšana 3 stundās attīstīja dalībnieku radošumu, kā arī sagādāja daudz prieka! Viss ir iespējams!

Issac Law, Retail Training Manager
IWC Schaffhausen

Nosūtīt pieprasījumu