Blockbusters - Remote

Attālinātā komanda izveido filmas treileri

1.5 - 3 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
4 - Neierobežoti

Par

BlockBusters Remote laikā dalībnieki izveido dinamiskus un aizraujošus filmas treilerus, kuros tiek ietverti uzņēmuma un zīmola vēstījumi un vērtības. Pēc īsa ievada Zoom platformā tiek izveidotas 3-5 dalībnieku komandas. Komandām jāvienojas par filmas sižetu, jāizveido 6-10 stāsta kadri un jāizvēlas atbilstoša mūzika. Pēc tam kadri jānofilmē savos telefonos vai planšetdatoros un tie jāaugšuplādē. Mūsu režisori pēc komandas norādēm izveido Oskara cienīgu filmu.

Mācību rezultāti

Uzdevuma laikā dalībnieki apzinās, ka, izmantojot pareizo pieeju, fizisks attālums nav šķērslis jēgpilnai sadarbībai un kvalitatīvu rezultātu saniegšanai. Lai izveidotu tēmai atbilstošu sižetu, komandām ir gan rūpīgi jāplāno, gan profesionāli jāsadarbojas uzdevuma izpildei. Iejušanās aktieru, režisoru un operatoru lomās liek dalībniekiem iziet no komforta zonas, turklāt katrs dalībnieks ir atbildīgs par sava fragmenta izstrādāšanu noteiktajos termiņus un atbilstoši kopējiem kvalitātes standartiem. Dalībnieki uzlabo savstarpējās komunikācijas prasmes, jo filmas izveidošanas laikā viņiem jāsadarbojas gan ar citiem savas komandas dalībniekiem, gan ar pasākuma koordinatoriem, kas veic filmas montāžu.

remote teams

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

web or app


Web and App based remote team building programs

Did you know we offer activities on both web and app? Ask us which remote programs suit your situation.


Nosūtīt pieprasījumu