Blockbusters - Remote

Attālinātā komanda izveido filmas treileri

1.5 - 3 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
4 - Neierobežoti

Par

BlockBusters Remote laikā dalībnieki izveido dinamiskus un aizraujošus filmas treilerus, kuros tiek ietverti uzņēmuma un zīmola vēstījumi un vērtības. Pēc īsa ievada Zoom platformā tiek izveidotas 3-5 dalībnieku komandas. Komandām jāvienojas par filmas sižetu, jāizveido 6-10 stāsta kadri un jāizvēlas atbilstoša mūzika. Pēc tam kadri jānofilmē savos telefonos vai planšetdatoros un tie jāaugšuplādē. Mūsu režisori pēc komandas norādēm izveido Oskara cienīgu filmu.

Mācību rezultāti

Uzdevuma laikā dalībnieki apzinās, ka, izmantojot pareizo pieeju, fizisks attālums nav šķērslis jēgpilnai sadarbībai un kvalitatīvu rezultātu saniegšanai. Lai izveidotu tēmai atbilstošu sižetu, komandām ir gan rūpīgi jāplāno, gan profesionāli jāsadarbojas uzdevuma izpildei. Iejušanās aktieru, režisoru un operatoru lomās liek dalībniekiem iziet no komforta zonas, turklāt katrs dalībnieks ir atbildīgs par sava fragmenta izstrādāšanu noteiktajos termiņus un atbilstoši kopējiem kvalitātes standartiem. Dalībnieki uzlabo savstarpējās komunikācijas prasmes, jo filmas izveidošanas laikā viņiem jāsadarbojas gan ar citiem savas komandas dalībniekiem, gan ar pasākuma koordinatoriem, kas veic filmas montāžu.

Remote Team Activity

Piedāvājums attālinātām komandām

Ja jūsu komanda šobrīd nevar atrasties vienā un tajā pašā pilsētā vai fiziskā telpā, izmēģiniet šīs aktivitātes tiešsaistes versiju, kas īpaši izstrādāta virtuālām komandām. Tā palīdzēs iesaistīt, motivēt un savienot cilvēkus, kas strādā attālināti. Dalībnieki varēs sazināties, izmantojot tiešsaistes konferenču platformas, un mūsu pieredzējušais vadītājs atbalstīs dalībniekus procesa laikā. Sazinieties ar mums un uzziniet, kā mēs varam pielāgot šo uzdevumu, lai tas atbilstu tieši jūsu attālinātās komandas vajadzībām!

Nosūtīt pieprasījumu