Vakara Pasākumi

Turpiniet komandas veidošanas pasākumus pēc vakariņām ar vienu no mūsu spēlēm

Ir daudzas vakara un pēc vakariņām pieejamas komandas veidošanas spēles. Šeit ir mūsu top padomi, lai radītu kaut ko iedvesmojošu un jautru:

- Uzziniet savu auditoriju: plānojot savu pasākumu, mēģiniet iegūt skaidru priekšstatu par to, kādus viesus jūs gaidāt. Izveidojiet kultūras, ētikas un demogrāfisko saikni, lai spēles būtu visaptverošas.

- Saskaitiet dalībniekus: tas, kas labi darbojas mājīgajā astoņu cilvēku komandā pēc vakariņām, nevar nodrošināt tādu pašu ietekmi lielā telpā ar 100 apmeklētājiem.

- Tēma: vai sanāksmei pirms vakariņām ir īpaša tēma? Būtu lietderīgi sadarboties ar aktivitātes piegādātājiem, iekļaujot pamat tēmas.

- Laiks: vai spēle notiks pirms vai pēc vakariņām? Ir ieteicams spēlēt sarežģītākas spēles pirms vakariņām. Pēc vakariņām iesaistīšanās līmenis samazinās, tāpēc izvēlieties spēli, kas ir īsa, vienkārša un jautra.

- Norises vieta: izvēlēta vieta norāda, kāda darbība ir faktiski iespējama. Vai jūsu izvēlētajai aktivitātei ir nepieciešama vieta dalībnieku pārvietošanai un mijiedarbībai? Kāds ir galda novietojums? Vai spēles vadītājiem ir vajadzīga skatuve? Ja piegādātājiem ir vajadzīgas iekārtas darbībai, vai ir kādi piekļuves jautājumi?

- Audiovizuālie palīglīdzekļi: jebkurš vakariņu scenārijs, liels vai mazs, ir neizbēgami trokšņains, un vadītājam vai koordinatoram būs nepieciešams mikrofons. Parastie palīglīdzekļi bieži vien nav piemēroti šim mērķim, tāpēc ir svarīgi pārbaudīt iestājumus iepriekš.

- Apspriede: izveidojiet skaidru pārskatu par to, ko vēlaties sasniegt ar pieejamo budžetu.

Tagad ņemiet vērā mūsu komandas veidošanas programmu izvēli un sazināties ar mums. Mēs varam izstrādāt kaut ko tieši priekš jūsu komandas.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles