Barkitecture

Komandas veido un dekorē suņu māju labdarībai

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
30 - Neierobežoti

Par

Barkitecture aktivitātē komandas ir aprīkotas ar instrumentu komplektu un celtniecības materiāliem. Katrai komandai ir efektīvi jāizmanto laiks un resursi, lai projektētu un izveidotu unikālu suņu māju. Komandas piedalās sacensībās, lai iegūtu dekoratīvus papildinājumus, piemēram, krāsas un durvis.

Kad suņu mājas ir pabeigtas, tie tiek novietoti uz apskati. Balvas var tikt piešķirti tādām kategorijām kā "visradošākā suņu māja" un "komandas gars". Pabeigtās suņu mājas var nodot vietējai dzīvnieku glābšanas apvienībai vai citam projektam.

Mācību rezultāti

Komandām jāidentificē katra indivīda iemaņas un jāpiemēro projekta vadības metodes, lai projektēšana, apdare, plānošana un būvniecība tiktu pabeigta noteiktā laika periodā un ar ierobežotiem resursiem, izpildot uzdevumus, kas ir ārpus viņu ikdienas darbībām. "Būdu arhitektūra" ir lielisks veids, kā motivēt cilvēkus un palielināt iesaistīšanos, izmantojot neaizmirstamu dalītu pieredzi.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Suņu mājas, kurus veidos jūsu komanda, var atdot suņu patversmēm, vai arī tos var izsolīt ar ienākumiem, kas tiks pārskaitīti dzīvnieku patversmē.

Nepieciešamā projektu vadība nodrošināja to, ka visi bija iesaistīti un koncentrēti uz uzdevumu. Cilvēki izmantoja savas dažādas prasmes no koka izstrādājumiem līdz radošai dekorēšanai. Tas bija lieliski un jautri! Ikvienam bija prieks, ka viņu centienim bija labs iemesls.

Metlife

Nosūtīt pieprasījumu