Ļoti Liels Attēls

Publicēts 2013. gada 28. janv.

Catalyst Dream Team Dienvidāfrikā (Catalyst globālais partneris), izveidoja mākslas meistardarbu ar episkām proporcijām, pamatojoties uz vienu no pasaules populārākajiem komandas veidošanas produktiem – Lielā Glezna.

Lielā Glezna tika izvēlēta kā ideāls risinājums, jo Norgine Pharmaceuticals meklēja kādu no svētku aktivitātēm, kas varētu aktīvi iesaistīt dalībniekus konferences sākumā, kā arī integrēt un apvienot grupu. Viņi vēlējās, lai pasākums būtu sadarbspējīgs, iekļaujošs un būtu kaut kāds materiāls, ko varētu paņemt līdzi pēc pasākuma. LIELAIS ATTĒLS atbilst visiem šiem kritērijiem.

Pirms pasākuma, Dream Team Catalyst strādāja ar Norgine Pharmaceuticals, lai izprastu viņu prasības. Viņi pētīja uzņēmumu, intervēja vadības komandu un centās iegūt informāciju no personāla visos organizācijas līmeņos un funkcijās. Tad dizaineri no Catalyst Global izveidoja digitālo attēlu, kas uztvēra organizācijas būtību, un atspoguļoja viņu 100 gadu panākumus un uzņēmuma vērtības, produktus, ikonas, pagrieziena punktus un centienus. Pēc tam komanda tika aicināta atjaunot šo mākslas darbu milzīgā formā, izmantojot krāsas un citus mākslas materiālus.

Pirmajā konferences dienā delegāti tika formēti 64 komandās. Visām šīm komandām bija jāstrādā kopā, lai noformētu milzīgu mākslas darbu, kas sastāv no 128 gleznām. Katrai komandai bija jāsazinās un jāsaskaņo savu darbu ar citu komandu, lai noteiktu, kas tieši jāuzzīmē un pēc tam jākrāso uz audekla, lai tas būtu ideāli piemērots kopīgām milzīgām mākslas darbam. Lielāka delegātu daļa nezināja citu dalībnieku valodas, un tiem bija jāizveido inovatīvi veidi, kā nodrošināt saziņu, un kāda veida viņi vēlējās sazināties. Tas tika izdarīts skaidri un efektīvi. Tiklīdz visas gleznas bija nokrāsotas, mūsu komanda samontēja atsevišķas gleznas vienā lielā gleznā. Audekls kļuva par iepriekš izveidotu struktūru uz projekcijas ekrānā, kas bija speciāli uzstādīt priekš trīs dienu konferencei. Nākamajā rītā pēc brokastīm Lielā Glezna tika atklāta pārsteigtiem delegātiem. Tam sekoja pirotehnikas šovs un Āfrikas dejotāju un dziedātāju izrāde.

Pasākumam bija milzīgs panākums. Lielo Attēlu atklāšana bija liels satraukums un pilnīgs pārsteigums, jo glezna bija patiešam milzīga. Grupa redzēja savu centienu neticamus augļus un guva ieskatu par iespējām un mācībām, ko viņi varētu paņemt no šā pasākuma atpakaļ uz savu darba vietu.

Pasākums ieguvis daudzas starptautiskas balvas un par to joprojām tiek runāts kā par vislabāko komandas veidošanas pasākumu.

Visi klientu stāsti