IFM vadītāju konference un Lielais Attēls

Publicēts 2014. gada 28. maijs

IFM 100 vadītāju konferences pirmajā dienā pēc pusdienām 120 līderi no Jones Lang Lasalle tika informēti par pasākumu Lielais Attēls – komandu veidošanas aktivitātes izpildi, plūsmu, mērķiem un noteikumiem, kuru vadīja Asia Ability, Catalyst Global partneris Malaizijā.

Grupa tika iedalīta 6 komandās. Komplektā ietilpst audekli un krāsošanas ceļvedis. Komandas uzklāj virsvalkus, un ir gatavi uzsākt savu glezniecības uzdevumu. Pirms sākšanas komandas piedalījās viktorīnu un uzdevumu virknē, lai dabūtu otas, krāsas un podus savam šedevram. Viņi drīz vien saprata, ka viņiem ir jāsadarbojas ar kaimiņu komandām lai katras komandas glezna vienotos kopā lielā attēlā. Viņi ātri saprata sadarbības atslēgu ar citām grupām, un drīzumā konferences telpa trokšņoja ar kustību un dzīvi, jo dalībnieki staigāja apkārt, lūdzot dažādas krāsas un saskaņojot savu audekla zīmējumu ar citu grupu gleznām.

Kamēr dalībnieki paņēma īsu pārtraukumu, atsevišķā telpā visas gleznas tika saliktas kopā pateicoties vadītājiem no Asia Ability, un šedevrs bija gatavs galīgajam atklājumam. Dalībnieki pulcējās satraukti, vēloties redzēt viņu smago darbu rezultātus. Pēc neilga laika, Lielais Attēls tika atklāts kopā ar vētrainiem aplausiem un sajūsmu.  Visi 36 audekla gabali bija salikti kopā, lai veidotu milzīgu gleznu. Dalībnieki iepazina to, kā viņu pašu izveidotie audekli veicināja Lielo Attelu izveidošanu. Pēc pasākuma oficiālam beigām dalībnieki turpināja palikt pie Lielās Gleznas, apdomājot notikumu un novērtējot kopīgo pasākumu panākumus.

Piedaloties aktivitāte Lielais Attēls, delegāti uzzināja koordinācijas un komunikācijas nozīmi ne tikai savā komandā, bet arī dažādās nodaļās un grupās. Aktivitāte arī parāda, ka ir svarīgi ne tikai labi veikt savu darbu, bet arī nodrošināt konsekvenci un saskaņošanu ar citām grupām, kurām ir viens un tas pats mērķis.

Visi klientu stāsti