Vētrainas Ovācijas

Publicēts 2013. gada 12. nov.

Fona informācija

Viņu pašu vārdiem sakot, Deloitte ir “zīmols, zem kura sadarbojas desmitiem tūkstošu lojālu profesionāļu un neatkarīgo uzņēmumu visā pasaulē, lai piedāvātu audita, konsultēšanas, finansiālo konsultāciju, riska menedžmenta un nodokļu pakalpojumus izmeklētiem klientiem”. Kā viens no ‘Big 4’ profesionālo pakalpojumu uzņēmumiem, Deloitte pieņem darbā vienus no pasaulē vispieprasītākajiem talantiem un turpina attīstīties no vieniem panākumiem līdz otriem.

egi:live communication specializējas pēc pasūtījuma veidotu stratēģisko pasākumu rīkošanā globālu uzņēmumu līderiem. Ar 20 gadu pieredzi viņi palīdz ambicioziem, starptautiskiem uzņēmumiem sasniegt ārkārtēju un ilgtspējīgu izaugsmi, radot vidi, kurā viņiem ir iespēja dalīties zināšanās un centienos, un uzlabot sava uzņēmuma stratēģiju.

Catalyst un Orchestrate izvēle!

egi:live kopā ar Deloitte, uzrunāja Catalyst, meklējot dzīvu priekšnesumu ar ko atvērt Deloitte Senior Partner konferenci. Pasākumam bija jāatspoguļo Deloitte galvenās vērtības un jāizceļ viņu ‘uz priekšu’ attieksme.

Unikāla un piemērota Orchestrate! versija bija vislabākais risinājums.

Pasākuma dienā

Vakars pirms Senior Partners konferences jau gandrīz bija sācies, un piecdesmit Deloitte brīvprātīgie ieradās viesnīcā uz pārsteiguma brīfingu. Nezinot, ko sagaidīt, viņi sapulcējās bārā, kur viņus blakus telpā sagaidīja profesionālu mūziķu grupa un piecdesmit orķestra instrumenti.

Durvis atvērās un diriģents izskaidroja, ka brīvprātīgie rīt atklās Senior Partners konferenci ar savu simfonisko priekšnesumu.

Izmantojot mūsu pārbaudīto Orchestrate! formātu, brīvprātīgie nākamās divas stundas rūpīgi strādāja, lai sasniegtu spīdošus gala rezultātus. Kamēr viņi no daudzsološiem protežē pārvērtās par īstu simfonisko orķestri, klāt bija egi:live, lai notvertu viņu emocijas video un ierakstītu īsas ekspresintervijas.

Nākamajā rītā, pēc pēdējiem treniņiem un ģenerālmēģinājuma, priekšnesums varēja sākties. Tiklīdz Senior Partner dalībnieki bija sasēdušies, atklāšanas video iezīmēja notikušās aktivitātes norisi. Tad uz skatuves tika aicināts orķestris un iestājās klusums, kad diriģents pacēla savu zizli. 700 cilvēku – savu priekšnieku! – priekšā, brīvprātīgie sniedza nevainojamu priekšnesumu un sagaidīja vētrainas ovācijas.

Ienākumi no ieguldījumiem

  • Orchestrate! uzskatāmi parādīja Deloitte personāla sasniegumus, panākumus un uzvarētāju (‘can do’) attieksmi.
  • Tas bija panākumu slavinājums, kas palīdzēja radīt aizraujošu un svaigu programmu.
Paldies par izcilu šova sākumu – esmu pārliecināts, ka pamanījāt, cik iepriecināti bija Deloitte ļaudis – es nekad vēl neesmu redzējusi tik vētrainus aplausus no šīs auditorijas!Deloitte un egi:live

Uzklikšķiniet, lai saņemtu vairāk informācijas par Orchestrate!

Visi klientu stāsti