IHG komanda koncentrējas uz stratēģiju un pārrunām

Publicēts 2018. gada 3. febr.

IHG papildināja savu ikgadējo Lielo Ķīnas līderu tikšanos ar jautru interaktīvu komandas saliedēšanas pasākumu, lai palīdzētu stiprināt konferences galvenos ziņojumus - komandas sadarbība, komunikācija, jauni darba veidi, klientu apkalpošana. Viceprezidentu, reģionālo direktoru, reģionālo un rajonu ģenerāldirektoru komandas piedalījās jautrajā biznesa spēlē Bean around the World, kā galvenās mācīšanās pastiprināšanas līdzeklis.

Pirmā pēcpusdienas sesija sastāvēja no enerģiska, apvienojoša ledlauža, ko sauc par Knowing Me, Knowing You. Delegāti tika aicināti atrast pēc iespējas vairāk kolēģu, atklājot kopīgas īpašības. Tika saskaitīti cilvēki grupās, un rezultātā tika pasludinātas uzvarētas komandas.

Apkārt Pasaulei

"Apkārt Pasaulei" aktivitāšu laikā komandas strādāja par kafijas sindikātiem, pērka un pārdeva kafijas pupiņas par visaugstāko peļņu. Pēc konkrētu instrukciju un tirgus informācijas saņemšanas, komandas apsprieda labāko stratēģiju, pārrunas un tirdzniecības veidu ar citām komandām.

business game

Vienā brīdī spēles laikā tika ieviests pārmaiņu elements, liekot komandām ātri pielāgot savu stratēģiju, kā rezultātā tika panāktas vēl enerģiskās pārrunas. Starp divām komandām tika izspēlēta aizraujoša izsole, lai sagrābtu pēdējo vērtīgo kafijas pupiņu piedāvājumu.

Konkurence vai sadarbība?

Tas, kas sākumā šķita kā tīra konkurence, atklāja sevi kā vienotas vīzijas un konkurētspējīgas sadarbības realizācija.

„Komandas veidošana Āzija veica laiku, lai pilnībā izprastu, ko mēs centāmies sasniegt, lai viņi varētu izveidot programmu, kas atbilstu mūsu mērķim. Viņu pieredze ar IHG nodrošināja to, ka aktivitātes tika pielāgotas mūsu misijai un vērtībām. Delegātiem bija labs laiks sadarboties un praktizēt jaunus veidus, kā kopīgi strādāt vienā redzējumā. Palīdzība bija lieliska, kas nodrošināja pēcpusdienā patīkamu un neaizmirstamu visiem. Mēs esam patiesi gandarīti par rezultātiem un ceram uz nākotni veidot attiecības ar TBA. ”

Winnie Ng, Vice President, Human Resources, Greater China, IHG

Visi klientu stāsti