Klāj vaļā: Formula 1 kopā ar Team Up Events

Publicēts 2015. gada 28. apr.

Team Up Events, kas ir Catalyst Global partneris Jaunzēlandē, apievienojās ar Turners komandu pie ezermalas Villa Maria Estate, un viņi kopā tika aicināti veidot pilnizmēra Formula 1 sacīkšu auto no kartona mazāk nekā 3 stundas laikā.

Izmantojot speciāli izstrādātu plakano kartona komplektu, instrukcijas, darbarīkus un akvareļkrāsas, katra komanda sadarbojās, izstrādājot stratēģiju, iesaistot visus komandas locekļus, lai ātri, precīzi un efektīvi izveidotu F1 sacīkšu automašīnu.

Kad katra komanda veiksmīgi uzbūvējusi automašīnu, tie gatavojas dekorēt savus transportlīdzekļus, izdomāt zīmolu, un izvēlēties transportlīdzekļa vadītāju!

Automašīnas bija pie starta līnijas, dalībnieki bija tērpušies sacīkšu apģērbā, rūtains karogs lidoja, un komandas brauca ar savām automašīnām 120 metru trasē, lai finišā saņemt gavilēšanu un sajūsmu!

Komandas pulcējās zem finiša arkas un priecājas par to, kads bija pārsteidzošs komandas darbs, lai pārveidotu kartona kaudzi par F1 automašīnas kopiju.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par Klāj vaļā: Formula 1 priekš jūsu konferencei, personāla dienai vai komandas veidošanas pasākumam.

Visi klientu stāsti