essence of excellence in china

Miss World China 2012 jaunā smaržu komandas saliedēšanas aktivitāte

Publicēts 2012. gada 12. sept. Autors: Mark Davenport

IŅemot vērā ķīniešu Miss World greznu izrādi, mēs vienkārši ievietojām mūsu jauno smaržu radīšanas pasākumu "Izcilības Esence" gala pārbaudē. Iespēja piedāvāt "Miss World" konkursā gaitā šo komandas veidošanas aktivitāti deva mums šī aizraujošā jaunā produkta ideālu uzsākšanu.

Catalyst Global direktors Mark Davenport veicināja pasākumu, un to dalībnieki bija ļoti apmierināti. Strādājot 6 komandās, visas meitenes ieguva pieredzi strādājot ar mūsu ekskluzīviem smaržu veidošanas komplektiem. Pēc īsa ieskata smaržu biznesā, Mark iepazīstināja katru komandu ar īsu instrukciju, lai izveidotu un apvienotu individuālas smaržas, kas pievērsās konkrētam mērķa tirgum. Miss World tiesneši ne tikai novērtēja komandas darbu, bet arī to, cik labi komandas saprata savus klientus, apvienojot augšējās, vidējās un bāzes smaržu toņus, lai izveidotu perfektu esenci.

"Es biju ārkārtīgi pārsteigts par smaržu kvalitāti, ko izveidoja konkursantes, tik labas, ka katra no viņiem paņēma savu paraugu mājas. Ir vērts atcerēties, ka „Izcilības Esence” ir ne tikai priekš glamūrīgām meitenēm. Kombinējot unikālu sastāvdaļu kombināciju mūsu ekskluzīvos smaržu komplektos, komandas var veidot vīriešu, sieviešu un svaigas jauniešu uniseksa smaržas.

Smaržas veidošana ir ļoti interesants un interaktīvs process, un es gribētu ieteikt to arī vīriešu mērķauditorijai. Visās mūsu spēļu pārbaudēs esam saņēmuši pozitīvu atsauksmi no vīriešiem.

Saistībā ar  uzņēmuma darbību, ir svarīgi atzīmēt, ka šis uzdevums patiešām liek komandām emocionāli tuvināties saviem klientiem. Nav tika daudz komandu veidošanas aktivitātes šajā jomā."

Mark Davenport atklāj vairāk par „Izcilības Esenci”

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams lielisks konferences aktivizētājs, klientu izpratnes līdzeklis vai vienreizējs pasākums pēc vakariņām, „Izcilības Esence” tagad ir pieejama pie visiem mūsu reģionālajiem partneriem visā pasaulē. Svētku sezonu tuvojoties, „Izcilības Esence” varētu būt maģiskā sastāvdaļa priekš jūsu Ziemassvētku ballītei.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Izcilības Esenci

Visi klientu stāsti