Sun Life koncentrējas uz klientu apkalpošanu

Publicēts 2017. gada 3. jūl.

Vadošais finanšu pakalpojumu uzņēmums Sun Life meklēja komandas saliedēšanas aktivitāti, kas izceltu klientu apkalpošanu. Tā ir Catalyst komandas saliedēšanas aktivitāte, Bridging the Divide, kur dalībnieki un komandas ir gan piegādātāji, gan klienti. Lai papildinātu programmas sarežģītību, komandas izstrādāja un būvēja milzīgu apļveida tiltu. Tiem bija atļauts sazināties ar saviem klientiem, izmantojot tikai "conference call" un e-pastu.

Kas notika tajā dienā?

Tajā dienā komandām tika piešķirtas īpašas tilta daļas. Viņiem tika dotas instrukcijas, materiāli un instrumenti, kas vajadzīgi, lai izveidotu tilta daļas. Ātri tika piešķirtas lomas un nvērtēti resursi, lai nodrošinātu, ka būvniecības plāns ir skaidrs.

Komandas ziņoja par saviem plāniem un sadarbojās savā starpā, veidojot tilta esošās daļas, lai nodrošinātu, ka visas puses sakrīt - tas nebija viegls uzdevums, jo tilts bija apzināti izstrādāts ar leņķiem un pacēlumiem! Komandas, lai apmainītos ar datiem un precizētu un pārbaudītu informāciju, izmantoja pieejamos saziņas līdzekļus.

Tuvojoties "nodošanas" termiņam, komandas steidzās noskaidrot galīgās detaļas vietu un papildināja tilta daļas. Nodošanas laikā komandas nogādāja gatavo tiltu „klientam”, kurš pārliecinājās, ka tas ir būvēts saskaņā ar plānu. Komandām bija liels uztraukums, kad tilts tika montēts, un visi sāka smieties, jo dažas detaļas nebija savā vietā.

Fināls

Pēc īsas debašu sesijas, kur komanda dalījās ar savu pieredzi aktivitātes laikā, komanda atgriezās telpā, lai pārbaudītu tilta uzbūvi. IHG China rīkotājdirektoram tika piešķirts gods vadīt mazo automātisko kravas automašīnu pāri tiltam. Kravas busiņš veiksmīgi šķērsoja tiltu ar dalībnieku ovācijām!

Aktivitāte veicināja nepieciešamību nodrošināt „Can-do” attieksmi pret klientiem un regulāri visu precizēt un pārbaudīt, lai apmierinātu klientu īpašās vajadzības. Viss pasākums nozīmēja to, ko var sasniegt, strādājot kopā, lai sasniegtu vienu mērķi. Delegāti saņēma fotogrāfiju ar lielisku apļveida tiltu.

Visi klientu stāsti