Beat the Box un Go Team - vēl vairāk prieka, vēl vairāk mācīšanās

Publicēja Gerry Skerritt, 2019. gada 18. marts

Vadošais Dienvidāfrikas digitālo risinājumu uzņēmums vēlējās pasākumu, jo komandai nesen bija pievienojušies daudzi jauni darbinieki. Pasākuma galvenais mērķis bija uzsvērt, ka biznesa veiksmes pamatā ir sadarbība, inovatīvi risinājumi un koncentrēšanās. Dream Team Catalyst - Catalyst Team Building Dienvidāfrikas komanda - uzņēmumam noorganizēja īpaši iespaidīgu un efektīvu pasākumu, kombinējot 2 populārākās Catalyst programmas. Pasākums ļāva sasniegt klienta mērķus, un uzņēmums ieguva daudz vairāk kā cerēts.

Lai izaicinošais uzdevums Beat The Box kļūtu vēl izaicinošāks, Dream Team Catalyst komanda papildināja to ar jaunām problēmu risināšanas situācijām. Pirms pasākuma visi uzdevumi tika ievietoti Catalyst komandas veidošanas platformā Go team, kas tika uzinstalēta uz vairākiem iPad. Pasākuma dienā grupa tika sadalīta 10 komandās, un katra no tām saņēma iPad un Beat the Box kasti. Komandas sadalījās divās mazākās apakškomandās, no kurām viena veica Beat the Box uzdevumu, savukārt otra risināja Go Team izaicinājumus. Uzdevumu laikā komandām bija jātiek galā ar grupas dinamiku, kā arī jāsadala pienākumi dalībnieku starpā. Patiesībā abi šķietami atšķirīgie uzdevumi bija savā starpā saistīti, un tiem bija kopīgs mērķis - apstādināt taimeri pirms uzstādītā laika beigām.

beat the box  in south africa

Uzdevuma laikā telpā bija īpaši saspringta gaisotne, jo komandas centās tikt galā ar haosu, trūkstošajām zināšanām un sarežģīto uzdevumu. Kad abas apakškomandas atrisināja uzdevumu un ieguva jaunu informāciju, tām bija jāizdomā efektīvākais veids, kā to nodot otrai apakškomandai. Uzdevums lēnām kļuva vienkāršāks, tomēr taimeris turpināja tikšķēt...

Un tad pēkšņi 10 komandas saprata, ka viņām ir viens mērķis un ka komunikācija ir ne tikai vēlama, bet pilnībā obligāta...Komandām kopā bija jāatrisina pēdējā mīkla. Visām komandām efektīvi sadarbojoties, problēma tika atrisināta, un 2 minūtes pirms beigām taimeris beidza tikšķēt! Telpu pāršalca milzīgas ovācijas, aplausi un uzvaras emocijas..

Misija pabeigta! Mērķi sasniegti! Klients uzlaboja savu darbinieku sadarbību, veicināja radošu domāšanu un koncentrēšanos, savukārt darbinieki ieguva kopīgu pieredzi un emocijas! Un tas viss tikai viena pasākuma laikā..

Visi klientu stāsti