Komandas saliedēšanas pret atkritumiem

Publicēts 2017. gada 3. apr.

Honkongas vadošo Pasaules dabas fonda organizācijas (WWF) birojs piedalās Honkongas mūzikas festivālā pret lielu oglekļa dioksīda emisiju, un pilnībā atkārtoja "BeatsWork" ekstravaganto mūzikas programmu. Ar vairāk nekā simts dalībniekiem tas patiesi bija komandas veidošana lielā mūzikas mērogā!

Kas notika?

Grupa tika sadalīta mazākas četrdesmit dalībnieku komandās lai praktizētu ritmu, izmantojot aplaudēšanu un kāju kustības. Turpmāk mācīšanās un prakse tika izmantoti īsti instrumenti: lielas bungas, tamburīni, zvaniņi, un marakas. Komanda uzzināja dažādus ritmu līmeņus, un pēc tam iedalījās savās mūzikas grupās, lai praktizētu un pilnveidotu savu īpašo ritmu.

Kad katra mūzikas grupa apguva savu daļu, dažādu instrumentu komandas atgriezās kopā, un mūsu mūzikas koordinatoru komanda viņus vadīja ar pārtraukumu tempiem, pieciem pārtraukumiem, balss pārtraukumiem, solo pārtraukumiem un rumbu!

Visbeidzot, visa organizācija tika pārgrupēta un pārveidota par milzīgu sambas ritmu grupu, kur mūzikas satricinājums bija enerģisks, aizraujošs un iedvesmojošs.

Rezultāti

WWF bija radījis vienotu sprādzienbīstamu mūzikas pasākumu! Dalībnieki saprata, ka pat tad, ja jūs domājat, ka jums trūkst ritmas sajutas un pietiekamas prakses, ar komandas atbalstu jūs varat būt veiksmīgs. Mūzikas spēlēšanas spēja un ritmiskas skaņas radīja vienotības garu šajā neaizmirstamā dalītajā pieredzē.

Vislabākais ir tas, ka instrumenti ir pilnībā atkārtoti lietojami, tādēļ pārstrāde nav jāveic.

Visi klientu stāsti