Johnny Machiels Event Master

Johnny Machiels

Event Master vadošais partneris

LinkedIN

Pasākumu vadītājs ar 18 gadu pieredzi pasākumu radīšanā.

Johnny sāka strādāt pie Event Masters pirms 23 gadiem kā stažieris. Pēc tam, kad uzņēmumā viņš nomainīja dažādas darba specialitātes (students, praktikants, jaunākais asistents, vecākais asistents), Johnny nolēma pārņemt Event Masters kā vadošais partneris kopā ar saviem diviem partneriem. Viņš specializējās komandu veidošanā un kopš tā laika vada departamentu. Apmācības un loģistikas nodaļas ir arī viņa atbildība. Johnny arī koncentrējas uz Event Masters Francijas departamentu, un meklē arvien vairāk ilgtspējīgas partnerības, lai atbalstītu biznesa izaugsmi. Tātad, kopā ar Event Masters, viņa ikdienas darbs sastāv no aktīvās komandas veidošanas pasākumu pārdošanas. Viņš arī organizē, koordinē un strādā kā pasākumu vadītājs. Viņa spēks ir viņa daudzvalodība. Tas viņam ļauj koordinēt komandas veidošanu angļu, franču un holandiešu valodā. Dažas citas stiprās puses:

  • Johnny regulāri izveido jaunas komandas veidošanas koncepcijas. Tas ļauj departamentam palikt inovatīvam.
  • Viņš novēro komandas veidošanas koncepcijas un nodrošina, lai tie visu laiku atjauninātos. Viņš arī pastāvīgi vēlas uzlabot savu departamentu un attīstīt biznesu.
  • Johnny ir īsts komandas veidošanas vēstnieks. Viņš regulāri sniedz prezentācijas skolās un cilvēkresursu kongresos. No savas pieredzes, viņš vēlas profesionāli izmantot komandas veidošanu kā cilvēkresursu instrumentu. Tas ir iemesls, kāpēc tika nodibināts izklaides un apmācības departaments.
  • Treniņu un komandas veidošanas jautrības savienojums. Dažus jēdzienus var arī izmantot arī, lai pieņemtu kandidātus darbā.