Sagatavošanās Instrukcijas

Go Remote - Pre-event Guide

Go Remote

Pilnībā pielāgojama programma, kas īpaši izstrādāta, lai attīstītu būtiskas prasmes efektīvām attālināti strādājošām komandām.

Lasīt vairāk

QUICKFIRE ONLINE PREEVENT GUIDE

Quickfire Online

Get ready to enjoy Quickfire Online a fun team activity of mental, creative and physical challenges in difficulty levels and a variety of forms – photo, video, single answer, multiple-choice, logic puzzles and more!

Lasīt vairāk

Break Out Bingo

Break Out Bingo sagatavošanās instrukcijas

Atrodiet kopīgu valodu, uzlabojiet savas komunikācijas prasmes, izmantojot šo enerģisko, iesaistošo "ātrās iepazīšanās" aktivitāti. Sekojiet šiem vienkāršajiem soļiem, lai sagatavotos aktivitātei.

Lasīt vairāk

countdown to christmas advent

Countdown to Christmas sagatavošanās instrukcijas

Izklaidējieties kopā ar jūsu komandu, iepazīstot Ziemassvētku un svētku tradīcijas citās valstīs, šajā Adventes kalendāra tipa aktivitātē. Sekojiet šiem vienkāršajiem soļiem, lai sagatavotos aktivitātei.

Lasīt vairāk

CSI la hacienda

CSI La Hacienda sagatavošanās instrukcijas

Sharpen your deductive reasoning and collaborative decision-making skills in this immersive 3D whodunnit! Get ready for your activity with these easy steps.

Lasīt vairāk

CSI Space Odyssey

CSI Space Odyssey sagatavošanās instrukcijas

Blast off into the cosmos. Your team will be tasked to solve a confounding crime in outer space. Follow these steps to get ready for intergalactic sleuthing.

Lasīt vairāk

Escape the mob online

Escape the Mob Online sagatavošanās instrukcijas

Jūs un jūsu komanda bijāt neīstajā vietā un neīstajā laikā, un mafija jūs tur aizdomās milzīgā zādzībā. Atrisiniet mistisko noziegumu un pierādiet savu nevainību, pirms ir par vēlu!

Lasīt vairāk

Global Festival Game

Global Festival Game sagatavošanās instrukcijas

Jautra aktivitāte, lai sajustu Vasaras mūzikas festivālu garšu! Atrisiniet dažādus uzdevumus, uzņemiet fotogrāfijas un videoklipus ar jautriem mirkļiem no festivāla un iepazīstiet arī dažādus faktus par dažādiem festivāliem un to dalībniekiem.

Lasīt vairāk

Go Team wellbeing

Go Team Wellbeing sagatavošanās instrukcijas

Improve your ability to adapt to frequent change with an open, relaxed mindset. Find out how to get ready for this fun health and wellbeing focused activity.

Lasīt vairāk

Haunted House

Haunted House sagatavošanās instrukcijas

Take courage and get ready to collaborate with your team to escape this house of ghoulish quests, mysteries, ghosts and malevolent spirits.

Lasīt vairāk

impact

Impact Online sagatavošanās instrukcijas

Get ready to play Impact Online, a remote team building activity focusing on the 17 Sustainable Development Goals (SDGs) and take action towards a sustainable future!

Lasīt vairāk

Island Survivor

Island Survivor sagatavošanās instrukcijas

Jūsu komandai būs nepieciešama elastīga stratēģija, aktīva komunikācija un vienprātīga lēmumu pieņemšana, lai izvairītos no salas. Sagatavojieties savām aktivitātēm, veicot šīs vienkāršās darbības.

Lasīt vairāk

Summit Challenge

Summit Challenge sagatavošanās instrukcijas

Get ready to head off on a virtual mountain climbing adventure. You and your team will reach new heights as you work together completing a range of photo, video and quiz-style challenges.

Lasīt vairāk

Race Around the World

Race Around the World sagatavošanās instrukcijas

Set off on a virtual Race Around the World with your team discovering new places as you find fun and interesting facts on your journey around the globe.

Lasīt vairāk

race around the world festive

Race Around the World Festive sagatavošanās instrukcijas

Dodieties virtuālās Ziemassvētku sacīkstēs apkārt pasaulei ar savu komandu, atklājot jaunas vietas un atrodot jautrus un interesantus faktus šī neparastā ceļojuma laikā.

Lasīt vairāk

race around the world

Race Around the World - PowerPoint Game

When required, your facilitator will give you a password to access this page.

Lasīt vairāk