Tree-Mend-Us Team Building Corporate Social Activity

Brīnumu Mežs Atklājiet jaunas vietas, kur iestādīt kokus!

Pārskats

  • 2 stundas - 4 stundas
  • Brīvdabā
  • Sadarbība
  • Minimums: 8
  • Maksimums: Neierobežoti

Skatīt foto

Koku stādīšanas misija ar Korporatīvās Sociālās Atbildības veicināšanu
Tree-Mend-Us Logo

Programmas Apraksts

Korporatīva Sociālā Atbildība, Triple Bottom Line vai Ne Tikai Priekš Peļņas - lai kuru modeli jūs izmantotu, šobrīd pieaug prasība uzņēmumiem atskaitīties par savu ietekmi uz sabiedrību. Brīnumu Mežs liek dalībniekiem pārbaudīt savas komandu sadarbības prasmes, un iejusties eko „Dārgumu medību“ sacensībās ar taustāmiem rezultātiem! Dalībnieki bruņoti ar zelta lāpstām, stādu paplātēm, GPS iekārtām un norādēm, dodas atrast jau iepriekš izstrādātās vietas, kur nepieciešams veikt uzlabojumus. Aktivitātes dalīnieki svin savus panākumus par koku iestādīšanu vietās, kur tas ir nepieciešams. Motivējiet savus darbiniekus ar patiesu sajūtu, ka viņi kopā ir labi atpūtušies un paveikuši arī kādu labu darbu.

Mācību un attīstības rezultāti

Komandām ir jāstrādā kopā, lai atrisinātu jautrus uzdevumus un viktorīnas, un virzīt savu ceļu uz iepriekš sagatavotiem vietām. Un vēl, pētījumi liecina, kad cilvēki strādā kopā priekš sociālai atbildībai vai vides labā, viņi apvienojas kopā. Koku stādīšana, it īpaši dalībnieku pazīstamajā vidē, veido ilgstošas pozitīvas atmiņas, kā arī ilgstošas pārmaiņas savā vidē. Veidojot pozitīvo ietekmi uz to, un ar ko viņi varētu lepoties. Brīnumu Mežs ir arī fantastisks veselības un labsajūtas ieguvums, jo visi aktīvi darbojas ārpus telpas. Turklāt tas rada izpratni un uzmanību vides jautājumiem, ļaujot dalībniekiem saprast, ka liels projekts ir mazas darbības rezultāts.

Korporatīvās Sociālās Atbildības Idejas Korporatīvās Sociālās Atbildības Logo

Brīnumu Mežs tika radīts balstoties īpaši uz KSA domāšanu. Lai apskatītu kā citi mūsu pasākumi var tikt izmantoti KSA veicināšanai, lūdzu apmeklējiet mūsu KSA lapu, izmantojot zemāk esošo linku un iepazīstieties ar uzskaitītajām komandu saliedēšanas aktivitātēm.

Apskatīt KSA komandu saliedēšanas aktivitātes

Skatīt foto

Pārskats

Galvenās Biznesa Priekšrocības

  • Korporatīvā atbildība
  • Izklaide & motivācija
  • Komandas dinamika
  • Komandu saliedēšana

Nosūtīt pieprasījumu

Laukus ar * jāaizpilda obligāti.