Orchestrate Music Corporate Activities

Orķestris! Komanda spēlē kā simfoniskais orķestris 2h laikā!

Pārskats

 • 2 stundas - 3 stundas
 • Iekštelpās
 • Sadarbība
 • Minimums: 25
 • Maksimums: Neierobežoti

Skatīt foto

Skatīt video

Kāpiet pāri robežām un kļūstiet par simfonisko orķestri tikai 2 stundu laikā!
Orchestrate Logo

Programmas Apraksts

Spēcīgs un emocionāls muzikāls pārbaudījums, kura laikā dalībnieki tiek pakļauti simfoniskā orķestra diriģenta zizlim.

Visi teica, ka to nevar izdarīt. Visi teica, ka tas nav iespējams. Visi teica, ka mēs esam traki. Bet mēs esam to paveikuši un pierādījām, ka ir iespējams cilvēku grupu bez iepriekšējām muzikālām zināšanām pārvērst par īstu simfonisko orķestri, tikai 90 minūtēs. Šis ir Orķestris! - sensacionāla komandu saliedēšanas pieredze, kas pārvērtīs jūsu cilvēkus un satuvinās visus kopā, kā vēl nekad.

Simfoniskais orķestris iespējams ir viens no labākajiem piemēriem, kā komandai strādāt kā vienam veselam. Emocionāli un radoši spēlētājiem ir jābūt noskaņotiem vienam pret otru, jo cilvēkiem, kas vienlaicīgi pilda dažādus uzdevumus ir jāstrādā pie kopīga mērķa sasniegšanas. Šī ir pieredze, kas līdz šim brīdim ir bijusi pieejama tikai mūziķiem.

Mūsu topošie protežē mācīsies spēlēt īstus instrumentus, ieskaitot stīgu instrumentus, pūšaminstrumentus, brass un sitaminstrumentus. Tiklīdz būs izvēlēti instrumenti, dalībnieki darbosies atsevišķās grupās pieredzējušu mūziķu pavadībā. Tiklīdz iemaņas būs apgūtas, tā visi sanāks atkal kopā un kā viens liels simfoniskais orķestris, diriģenta zizļa pavadībā spēlēs īpaši sarakstītu, piecu minūšu garu muzikālu skaņdarbu. Panāktais efekts būs neaizmirstams.

Orķestris! bez šaubām ir viens no mūsu vispieprasītākajiem un aizraujošākajiem pasākumiem. Tas liks jūsu cilvēkiem pielietot visas savas spējas un liks pārkāpt pāri robežām, lai sasniegtu šķietami neiespējamo. Tas prasīs smagu darbu, pilnīgu koncentrēšanos un patiešām īstu komandas darbu. Tomēr, lai arī cik grūts būtu šis uzdevums, jūsu dalībnieki paņems līdzi sev tādu pieredzi, kas nekad netiks aizmirsta.

Mēdz teikt, ka mūzikai ir vara likt cilvēkiem kustēties. Orķestris! var likt jūsu komandai sasnigt jebkuras virsotnes.

Mācību un attīstības rezultāti

Orchestrate! is, without doubt, one of our most demanding and challenging events. It will stretch your people to their full potential and beyond their perceived limitations. It will demand hard work, total concentration and real teamwork. But, as hard as this challenge is, the reward is an experience that will never be forgotten. A symphony orchestra is probably one of the best examples of a team working as one. Emotionally and creatively the players have to be tuned-in to each other, and people doing different tasks have to work together towards a common goal. It is an experience that up until now has been only available to the dedicated musician.

They say music has the power to move people. Orchestrate! can move your team to achieve anything.

Korporatīvās Sociālās Atbildības Idejas Korporatīvās Sociālās Atbildības Logo

Orķestris ir pilnīgi neaizmirstams pasākums, kur dalībnieki gūst pacilājošas emocijas. Kāpēc gan nepadalīties ar dažām no šīm sajūtām? Uzaiciniet arī citus pievienoties jūsu Orķestrim, ļaujot pašiem sponsorēt savu vietu. Vai jūs sadarbojieties ar kādu organizāciju, kas pārstāv individuālas personas, kas tiešām novērtētu šādu iespēju? Pirms pasākuma jūs variet apsvērt iespēju izveidot konkursu kādā skolā, kur skolēni varētu iegūt sev dalības vietu. Variet apsvērt arī domu, par kādu jaunu klasisko instrumentu ziedošanu, kādam kam tas tiešām ir nepieciešams.

Skatīt foto

Skatīt video

Pārskats

Galvenās Biznesa Priekšrocības

 • Uzmundrina konferencei
 • Izcilības atklāšana
 • Izklaide & motivācija
 • Projektu plānošana
 • Komandas dinamika
 • Komandu saliedēšana

Nosūtīt pieprasījumu

Laukus ar * jāaizpilda obligāti.