Zirgu Sacīkstes

Izveidojiet sev zirgu, lai uzvarētu

30 minūtes - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence
10 - Neierobežoti

Par

Ne tikai zirgu sacīkstes izraisa labu izklaidi, bet arī labdarības elements, kas ļauj dalībniekiem atbalstīt vietējo labdarības organizāciju.

Lai uzsāktu darbību, katrai komandai tiek piedāvāts asprātīgs šūpošanas zirgu komplekts, kas paredzēts tikai un vienīgi priekš Catalyst Global. Kad sākas atskaite, dalībnieki drudžaini koordinē un savieno neskaitāmus komplekta komponentus. Kad 3D jātnieka kostīms ir izveidots, tad komandas ir gatavas sacensībām.

Notīrot grīdu un izveidojot līnijas, sākas sacīkšu fāze. Komandas iet galvu uz galvas jautrā sacīkšu virknē ar augstām likmēm. Kad tiek pasludinātas katras sacensības, jaunie žokeji ieslīd savos kostīmos, un jaunās likmes tiek noteiktas pēc formas. Katra sacensība ir pasludināta ar skaļu trokšņi un aplausiem, bet taktiskās derības mudina noteikt galīgo uzvarētāju komandu!

Katras sacīkstes ir kā ar adrenalīnu pilnie emocionālie amerikāņu kalniņi ar sacīkšu braucējiem, kurus uzmundrina uztrauktie skatītāji. Uzvarēt vai zaudēt, ikviens ir pārliecināts, ka tās ir lielisks laiks komandām un viņu zirgiem.

Mācību rezultāti

Zirgu Sacīkstes aktivitātē komandas uzzina, cik precīzi jāinterpretē instrukcijas, saskaņā ar spiediena apstākļiem, jo konkurējošās komandas satricina, lai pabeigtu visu pirmās. Komandas grib kaustīties pārāk ātri, bet izveidots zirgs varbūt pārāk lēns, un citas komandas var traucēt viena otrai.

Zirgu Sacīkstes aktivitāte attiecas uz zināšanu apguvi, lai stratēģiski ieguldītu komandas kopējā darbībā, izprastu izredzes un strādātu komandas labā, lai maksimāli palielinātu ieguvumu.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Zirgu Sacīkstes aktivitāte noslēdzas ar šūpošanas zirgu pārdošanu, kas tiek izsolīts augstākām pretendentam. Tas ir fantastisks veids, kā piesaistīt naudu jūsu labdarībai.

Nosūtīt pieprasījumu