You Bet You Can

Ieguldiet savā sniegumā

1 - 4 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
30 - Neierobežoti

Par

Šīs aktīvs piedzīvojums ietver Youtube videoklipus un novieto to elastīgā komandas veidošanas kontekstā. Youtube dokumentē dažus pārsteidzošus pierādījumus tam, ko var panākt, ja indivīdi strādā kopā kā viens. Komandas pārlūko dažādas problēmas. Tad viņi aplūko konkrētus "darbības" videoklipus, lai izveidotu "dzīvotspējas faktoru". Spēles galvenā būtība ir vērsta uz komandām, kas sader par savu sniegumu. Ja komandas sasniedz veiksmes kritērijus noteiktā laika posmā, tas dubulto likmes. Ja ir neveiksme, tad viņi zaudē ne tikai ieguldīto laiku un pūles, bet arī to sākotnējo ieguldījumu!

Mācību rezultāti

"Tava Likme" komandām jāmācās efektīvi sadarboties, identificējot un apgūstot individuālās stiprās puses. Viņiem ir jābūt reālistiskiem, novērtējot viņu kopīgās spējas, pārvērtējot savu spēļu plānu ar katru uzdevumu, uz kuru tie uzliek likmes un uz ko vēršas. Komandas, kas precīzi novērtē savas spējas, mācās koncentrēt savu enerģiju un efektīvi pārvaldīt savus resursus, ir galvenie uzvarētāji.

Šī spēle mums iemācīja, cik svarīgi būt reālistiskiem par mūsu pašu spēkiem un novērtēt veidu, kā citi cilvēki dara lietas, un tas var būt lielisks risinājums! Šī spēle mums iemācīja vairāk klausīties.

InterContinental Hotel Group

Nosūtīt pieprasījumu