Tu To Vari!

Radiet Havajiešu mūzikas ukulele burvību

30 minūtes - 1 stunda
Iekštelpās
Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Tu To Vari ir pavisam jauna pieredze, kuras laikā tiek izmantota neapstrādātā masībā havajiešu ģitāras jauda; apvienojiet cilvēkus, atbrīvojieties no stresa un ļaujiet viņiem radīt Havaju stila burvību mazāk kā vienas stundas laikā.

Tu To Vari ir rentabla, elastīga un viegli pielāgojama jūsu konferences grafikam. Šis ir fantastisks līdzeklis, lai uzsāktu tikšanos vai atjaunotu dalībnieku enerģiju pēc pārtraukuma. Enerdžaizers, ledlauzis un komandu saliedēšanas sesija - viss vienā.

Havajiešu ģitāra ir labi un patiešām apgūstama un, pateicoties tādām grupām kā Ukulele Orķestrim no Lielbritānijas, šis viegli apgūstamais instruments izplata smaidus visapkārt pasaulei. Tiklīdz esiet iemācījušies pāris akordus havajiešu ģitāra kļūst par reālu karaokes mašīnu vai pat ipadu, kad nav jāuzlādē un pats galvenais, tas rada pilnīgi jaunu jautrības un superstardom pasauli.

Divu harizmātisku havajiešu ģitāras profesionāļu apmācīti, dalībnieki apgūst akordus, trikus un rutīnas un drīz vien spēs apgūt labi pazīstamas melodijas no klasiskās mūzikas, rokenrola un panku mūzikas. Iegūtās pieredzes kulminācija ir Havajiešu dziesmu izpildīšana kopā ar vārdiem, dejām un tradicionālajām ziedu virtenēm. Pēc 30 minūtēm enerģiskās un pieredzes bagātās aktivitātes dalībnieki būs pierādījuši, ka viņi "var to izdarīt" un būs piesaistīti vislaimīgākajam instrumentam pasaulē.

Dalībnieki var ņemt līdzi arī paši savas īpašās havajiešu ģitāras.

Mācību rezultāti

Music is renowned for releasing stress, being uplifting and creating unity. Uke Can Do does just that with a fun and happy instrument, the Ukulele. Participants are amazed at what they can achieve in less than one hour. This event creates a strong sense of personal achievement.  After this high-energy and rewarding experience, participants will have proved that they ‘can do it’ and will be hooked on the happiest instrument in the world. As an option, participants can take away their very own specially branded Ukulele.

Nosūtīt pieprasījumu