Trash Or Treasure

Uzminiet antikvariāta vērtību

30 minūtes - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence
8 - Neierobežoti

Par

Komandām tiek piedāvāti priekšmeti, daži ir klasiskie, citi vispār nav vērtīgie. Komandas dalībnieki klīst apkārt, pieskaroties retro priekšmetiem, piemēram, vinila ierakstam, 1960.gada žurnālam, retro kamerai un radio, rotaļlietu robotam, vai vecam televizoram. Viņu uzdevums ir precīzi uzminēt katra priekšmeta vecumu, sākotnējo cenu un pašreizējo vērtību. Rezultāti tiek vērtēti, un uzvarētāju komandai tiek piešķirtas trofejas vai sertifikāti gala balvu prezentācijā. "Dārgums vai Atkritums" ir jautrs un izsmalcināts vakariņu pasākums vai pirms vakariņu uzņemšana.

Mācību rezultāti

"Dārgums vai Atkritums" ir unikāls tīklošanas rīks, kas stimulē diskusiju, asprātību un stāstu veidošanu, lai radītu komfortablu un pozitīvu atmosfēru. Efektīva saziņa un lēmumu pieņemšana ir nepieciešama, lai nodrošinātu, ka dalībnieki atspoguļo visas komandas viedokļi, nevis tikai viena cilvēka. Iesaistoša un aktuāla tēma, "Dārgums vai Atkritums" atstāj dalībniekus ar ilgstošām kopīgām atmiņām un sakariem.

Mūsu jaunajiem studentiem tas bija forši. "Trash or Treasure" bija interesants, neformāls pasākums iesaistītajām personām un mums kā vadībai. Tas bija veids, kā novērot katra dalībnieka pieeju komandas darbam, efektīva komunikācija un lēmumu pieņemšana.

Nosūtīt pieprasījumu