The Box Empire

Stratēģisks kartona karš

2 - 3 stundas
Brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
30 - Neierobežoti

Par

Iegrimstiet kartona pasaulē, kur komandu sastāvā jūs būvēsiet un veidosiet stratēģijas, lai redzētu kurš no jums kļūs par īstiem Impērijas čempioniem. Tiek sadalītas komandas, kurās galvenais fokuss ir jāvērš uz 3 dažādiem uzdevumiem - sava cietokšņa izveidošanu, smagās artilērijas izveidi uzbrukumiem un veidojot citus ieročus priekš aizstāvēšanās. Šīm grupām nepārtraukti ir savstarpēji jāsadarbojas, lai nodrošinātu, ka viņi ir gatavi sinhroni rīkoties uzbrukuma gadījumā un ir izplānojuši aizsardzības stratēģiju.

Diena beidzas ar kartona karu, kur komandas cīnīsies ļoti taktiskā spēlē, lai noskaidrotu Kartona Kastu Impērijas čempionus.

Mācību rezultāti

Tās komandas, kas savās mazajās grupās spēs saglabāt augstu sadalbības līmeni stratēģijas izstrādē noteikti būs visveiksmīgākās. Ir nepieciešams milzīgs komandas darbs, lai nodrošinātu, ka saņemtais uzdevums ir izpildīts un atbilsts augstākajiem standartiem. Šīs aktivitātes laikā ir dota iespēja izpaust savas radošās spējas visos trīs uzdevumos. Kartona karā komandas iemācās aizsargāt sevi un savus kolēģus, no citu komandu plānotiem vai improvizētiem uzbrukumiem.

Nosūtīt pieprasījumu