Sound FX

Skaņu efektu radīšana automašīnu sacīkstēm

10 - 30 minūtes
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

"Skaņas efekti" ir jautra un strauji attīstoša aktivitāte, kurā dalībniekiem tiek piešķirts arvien plašāks verbālo un instrumentālo skaņu efektu klāsts, kas viņiem jāsagatavo, lai papildinātu filmas darbību. Vadoties pēc ekrāna tēla, ko sauc par "Karma Racey", darbība seko sacensību posmiem, un katra no tām atrodas citā pasaules daļā. Lai palīdzētu viņiem ceļā, dalībnieki valkā krāsas aproces, kas atbilst ekrānā redzamajām krāsu kodēšanas instrukcijām.

Ekrānā redzamajā animācijā savdabīga automašīnu kolekcija tiek virzīta ar krāsainiem simboliem, un dalībniekiem ir jāsniedz skaņas efekti. Sacensības grabinās līdz izmisīgam finālam, jo komandas cenšas iegūt savu automašīnu pāri finiša līnijai.

Mācību rezultāti

"Skaņas efekti" pārbauda dalībnieku darbu un koordināciju. Neskatoties uz strauji augošo konkurenci, neverbālās komunikācijas un skaņas izmantošana izpaužas kā visu dalībnieku sintēze, kas izstaro unikālā mācību procesā. "Skaņas efekti" atlīdzina radošumu, spontanitāti un novatorisku izteiksmi.

Šīs labi pētītas neparastas komandas veidošanas aktivitātes rezultāts, kas savieno tehnoloģiju ar cilvēka mijiedarbību, ir tas, ka dalībnieki tiek novirzīti no ikdienas bažām, apvienojoties neaizmirstamā un patīkamā pieredze.

Nosūtīt pieprasījumu